Burcunuzun En Çekilmez Özelliği Nedir?


astroloji

Burcunuzun özelliklerini az çok biliyorsunuzdur. Peki ya astroloji en çekilmez yönünüz için ne diyor?

Astrolojiye inansanız da inanmasanız da doğduğunuz aya göre ortaya çıkan burcunuz hakkında bilgilenmek eğlencelidir.

OĞLAK

Hırs insanı ileriye taşır. Ancak oğlak burçlarındaki yoğun hırs felaketle sonuçlanabilir. Oğlaklar bir şeyi istediklerinde öyle hırs hisseder ki yıllarca bu uğurda aynı heyecanda çalışacaklardır. Sürekli hırs uğruna çalışan oğlaklar kimi dönemlerde çevrelerini ihmal edebilir ya da ulaşılamaz durumda olabilir. Bu durumda sinir bozucu noktaya gelir.

BAŞAK

Başak burçları mükemmeliyetçidir. Bu yüzden çevrelerine karşı eleştirel ve ukala gözükebilirler. Bir işin yarım veya umursanmadan yapılmasına dayanamazlar. Beklentilerini düşürmedikleri sürece hem çevrelerindeki uzaklaşacak hem de kendilerini yoracaklardır.

astroloji

TERAZİ

Terazi burçları herkesi etkileyebilir çünkü sevgi dolu bir yapıları vardır. Tam da bu yüzden çevresine beyaz yalan söylerken asla fark edilmezler. İkna kabiliyetleri çok yüksektir.

YAY

Yay burçlarının sahip olduğu hafızayı başka hiçbir burçta bulamazsınız. Her anıya dair her detayı hatırlaması çevrelerini şaşırtır. İşin kötü yanı çevresindeki biri ona yanlış bir şey söylerse alsa unutmaz. Çevresindekiler sürekli geçmişle yüzleşmekten sıkılırlar.

ASLAN

Özgüveni yüksek  olan yapısıyla bilinen aslan burcu bu durumu çoğu zaman abartılı hale getirir. Herkese değil ancak güvendiği insanlara başına gelenleri anlatmaktan büyük zevk alır. Onun için başına gelen en küçük şey içinde kendisi olduğu için büyük önem ve eğlence taşır. Hal böyle olunca çevresini dinlemeyi unutup sadece konuşmaya dalabilir…

KOÇ

Her konuda her şeyi doğru bilmek mümkün müdür? Koçlara göre evet. Hiçbir konuda kendilerine rakip görmezler ve her bilgiyi tartışmaya hazırlardır. Zevkle ve saatlerce tartışabilirler ancak bunun tek sebebi karşısındaki insana haklı olduğunu kanıtlama ihtiyacıdır. Bu yüzden çevresinde onla tartışmaya giren herkes yorgun düşer ve sinirlenir.

AKREP

Tutkulu akrep çevresini cezalandırmayı çok iyi bilir. Kolay öğrenen ve adapte olan akrep çevresinden geri dönülemez bir hata gördüğünde ağızlarının payını vermeyi çok iyi bilir.

YENGEÇ

Sürekli kendini ve hareketlerini sorgulayan yengeç çevresinden onay bekler. Çevresindekiler yengeci onaylamaktan yorulacak noktaya gelir ve yıpranırlar. Yengeçler çok hassas ve düşünceli oldukları için kendi değerlerini fark etmemeleri çevrelerini üzer.

BALIK

Sulu göz balık… Ne zaman kalp kırıklığından kurtulacaksın? Balık, kimileri belli etse kimileri etmese de, oldukça alıngandır. Çevresi balık burcunun duygu dünyasının ne kadar derine indiğini asla anlayamaz. Çoğunlukla belli etmedikleri için tahmin edemezler. Ancak balıklar yoğun bir duygusallığa sahiptir ve çevrelerine doğru yansıtamadıkları için sürekli alınganlık halindedirler. Çevreleri de haliyle çaresiz hisseder…

BOĞA

Boğa burçlarının inatçılığından çekmeyen kalmadı! Boğa burçlarına istemedikleri bir şeyi yaptırmak neredeyse imkansızdır. Eğer bir konuda ısrarcı davranırsanız ve onları zorlarsanız, inatçı yüzleriyle karşılaşırsınız. Tabi ki bu inadın olumlu yanı da vardır. İnat edip istediklerine ulaşırlar ve özellikle iş hayatında başarılı olurlar. Ancak sosyal hayatlarında bu inat insanları deli eder.

astroloji

İKİZLER

İkizler burcunun kararsızlığı artık espiri olmaktan çıktı. İkizler, his ve düşüncelerini bir sabah uyanıp değiştirebildikleri için çevrelerini de çıldırtır. Bir durum, bir söz ya da bir olay onları yumuşatabilir ya da katı hale getirebilir. Her zaman her ikizler bu kadar istikrarsız olacak diye bir zorunluluk yok. Ancak bazen ellerinde olmadan ikilemler yaşar ve yaşatırlar…

KOVA

Kova burcu kadar detaylarda kaybolanı göremezsiniz! Her olayı tüm perspektiflerden incelemeye çalışan kova günün sonunda yalnızca kendini yorar çünkü çevresinde kimse bu kadar detaycı olamaz. Detaylara takılıp endişelenmekten dolayı sıklıkla çözüm arayışındadırlar. Ancak fark etmeliler ki asıl çözüm sakin kalmalarındadır.

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.