Ali Express’ten Aldı! Gerçeğini Görünce Şok Oldu!


Ali Express'ten

Yurt dışı sitelerden alışveriş yapmak son zamanlarda çok popülerleşti. Bazı ürünler Türkiye’deki fiyatına göre çok çok ucuz. Ancak bazen Ali Expess’ten beğenerek aldığınız ürünün gerçeği sizi hayal kırıklığına uğratıyor.

ALİ EXPRESS’TEN ALIŞVERİŞ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

Ali Express’ten alınıp, fotoğraftakiyle alakasız çıkan ürünlere geçmeden önce Ali Express’ten alışveriş yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor, önce bu konuda sizi biraz aydınlatmak istiyoruz.
Ali Express’ten alışveriş yaparken önce bir hesap açıp, istenen bilgileri giriyorsunuz. Sistem zaten sizi yönlendiriyor ve hesabınız açılıyor. Ürün seçerken dikkat etmeniz gereken konular ise şöyle: Türkiye’de satılan birçok ürün, bu internet sitesinde yarı yarıya ya da 3’te 1 fiyatına… Ancak bu ürünleri alırken satıcının puanının yüksek olmasına ve hakkında yazılan yorumlara dikkat etmeniz gerekiyor. Yoksa elinize geçen ürün bambaşka olabilir.

Elektronik ürün ve tekstil alırken çok dikkat edin. Elektroniklerin bozuk olma ihtimali var. Tekstil ürünlerinin çoğu da orijinal değil… Zaten üstünde “Çin malı”… Ama çok güzel replika ürünler bulmanız mümkün.

Kısacası iyi inceleyerek ve yorumları okuyarak dolandırılmaktan kurtulabilirsiniz.

İŞTE ALİ EXPRESS’TEN ALINIP HAYAL KIRIKLIĞI YARATAN ÜRÜNLER


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.