Asla Modası Geçmeyecek Kıyafetler


asla modası geçmeyecek kıyafetler

Konu moda oldu mu her ne kadar uzun süre trend olan bir kıyafet bir yıl sonra unutulabilse de kimi stiller vardır ki klasikleşir. Ne zaman onları giymeyi tercih etsek moda açısından doğru bir adım atıyor oluruz. İşte o klasikleşmiş meşhur moda stilleri!

Hayvan Desenli

Nötr tonlara sahip oldukları için, (kahverengi,bej,siyah) her sezon giyilebilir oluyorlar. Gardırobunuzda da değişik bir hava yaratıyorlar. Eğer tüm deseni büyük bir şekilde üstünüzde görmek istemiyorsanız aksesuarlarda bulundurabilirsiniz.

asla modası geçmeyecek kıyafetler

Nazik

Kıvrımlarınızı tamamlayıcı ve aşırıya kaçmadan da güzel bir görünüm yaratmak için nazik ve hanım hanımcık kıyafetler hep tercih edilmiştir. Sofistikelik detaylarda saklıdır. Normal bir kot pantolonunuza fiyonklu bir topuklu ayakkabı ya da vintage bir mücevherle nazik havasını katabilirsiniz.

asla modası geçmeyecek kıyafetler

Maskülen

Maskülen giyinmenin feminen görüntünüze zarar vereceğini düşünebilirsiniz. Ancak bu genelde tam tersi oluyor. Erkek kıyafetleri her vücudu güzel gösterme olanağına sahip. Bu da asla eskimemesine sebep oluyor. Önemli bir geceye giderken giyebileceğiniz smokin ceketi buna güzel bir örnek olabilir. Ya da gündelik hayatta kıyafetlerinizi tamamlayacak fötr şapka ve büyük bir saat.

asla modası geçmeyecek kıyafetler

Minimal

İşlevsellik ve belirgin çizgiler moda için her zaman değerli bir seçenektir. Örneğin, bir adet güçlü aksesuar seçin. Geometrik atkı, büyük ve şekillendirilmiş bir bilezik gibi. Bunu oldukça sade bir kıyafetin üzerine giyin. Dikkat çekici bir aksesuarın arka planında siyah beyaz gibi basit bir kıyafet teması bulununca şık ve güzel gözükmek için fazla bir şeye ihtiyacınız olmuyor. Birbirlerini tamamlıyorlar.

 

asla modası geçmeyecek kıyafetler

Çiçek Desenli

Çiçek desenleri eşittir güzellik demektir. Üstelik moda sektöründe bunun o kadar çok farklı yorumlanmış hali var ki çeşitten çeşide çiçek bulmak mümkün.

Kıyafetinizi yetersiz bulduğunuzda ve kendinizi yeterince iyi hissetmediğinizde çiçekli bir atkı veya çiçekli bir etekle bambaşka bir görünüm yaratabilirsiniz. Üstelik bu sadece bahara özgü bir trend değil. Çiçeklerin rengine göre her mevsime uydurabilirsiniz!

asla modası geçmeyecek kıyafetler

Kamuflaj

Çift cinsiyete de hitap eden tasarımıyla kamuflaj her zaman seçilmiş bir desendir. Ekleyeceğiniz bir iki aksesuarla her türlü plana hazırlıklı olabilirsiniz. Üstelik gündelik bir kamuflaj kıyafetinize katacağınız aksesuarla istediğiniz her duruma giyip gidebilecek halde olursunuz.

asla modası geçmeyecek kıyafetler


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe