Deodorantın 8 Farklı Kullanım Alanı


deodorantın farklı kullanım alanları

Deodorantın 8 farklı kullanım alanı var. Şimdiye kadar bunu neden akıl etmediğinize kızacaksınız. İşte süper tüyolar…

Deodorantlar insanlık için en önemli icatlardan biri. Hele de terleyen biriyseniz, çantanızda muhakkak bulundurursunuz. Ancak biliyor musunuz, deodorantları sadece koltukaltlarında değil, başka yerlerde de kullanmak mümkün.

İşte Deodorantın 8 farklı kullanım alanı

1. SİVİLCELERİNİZDEN KURTULMANIN YOLU

Yüzünüzde uzun süredir yok olmayan sivilceler varsa bu önerimizi dikkate alın. Stick deodorantınızı sivilcenin üzerine sürdüğünüzde, deodorantın içerisinde bulunan ter önleyici madde sivilcelerin de kurumasını sağlayacaktır.

2. GÖĞSÜNÜZÜN ALTI TERLEMESİN

Göğsünüzün altındaki bölge yaz aylarında terler, pişik yapar. Tek yapmanız gereken göğüs altınıza deodorant sürmek.

3. DAR PANTOLONLARINIZI KOLAYCA GİYİN

Dar pantolonlar güzel ancak giymek bir o kadar zor. Pantolanlarınıza girmekte  zorlanıyorsanız tek yapmanız gereken bacaklarınıza stick deodorant sürmek. Her şey çok kolay olacak.

4. GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNÜZ KAYMASIN

Havalar ısınıyor, güneş gözlükleri çıktı bile. Ancak bir de burnumuzun üzerinden kaymasa çok güzel olacak. O zaman ne yapıyoruz? Burnumuzun üzerine stick deodorandımızdan sürüyoruz ve ta taaa, gözlüğümüz kaymıyor.

5. KOLTUKLARDA DEODORANT LEKESİ KALMASIN

Çok terleyen biriyseniz, oturunca terden kalıbınız koltuğa çıkıyorsa, sırtınıza deodorant sürüyorsunuz ve bu dertten kurtuluyorsunuz.

6. GECE TERLEMEYİN

Gece uyandığınızda çarşaflarınızın ve yastığınızın su içinde olduğunu görmek kimsenin istemeyeceği bir şeydir. Tek yapmanız gereken yatmadan önce vücudunuzun en çok terleyen bölgelerine stick deodorant sürmek.

7. AYAĞINIZ KOKMASIN

Ah o ayak kokuları… Hele de misafirliğe gidecekseniz… Ama ayak tabanınıza ve parmaklarınızın arasına deodorant sürün. Ayaklarınızda koku olmayacaktır.

8. AYAKKABI VURMASINI ÖNLEYİN

Yeni bir ayakkabı aldığınız ayağınıza vurması ihtimali her zaman vardır. Hele bir de sıcak yaz günlerinde ayağınızın arkası terler ve sık sık ayakkabı vurmaya başlar. Ayağınızın arkasına deodorant sürün. Ayakkabınızın vurmadığını göreceksiniz.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.