Oyuncu Beren Saat İçindekileri Döktü


Kenan Doğulu ve Beren Saat

Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolanıyor. Bir süredir suskunluğunu koruyan Beren Saat içindekileri döktü.

Beren Saat eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününde Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Eşinin doğumgününü ilginç bir şekilde kutlayan Beren Saat evliliklerindeki problemin ne olduğunu da gün yüzüne sürdü:

EL ELE TUTUŞMALARIMIZ NAYLON!

Birbirlerine çok aşık olarak evlendiklerini söyleyen güzel oyuncu bunun bozulmasının sebebini Kenan Doğulu’nun masumiyetini kaybetmesine bağladı. El ele çekilmiş fotoğraflarının bile “naylon” olduğunu itiraf etti ve bu süreçte boşanmanın en kolay şey olacağını söyledi. Anlaşılan o ki güzel oyuncu çok sevdiği eşinden kopma aşamasına gelmiş ancak ona olan aşkına duyduğu özlem, geçmiş güzel günlerin hatırasına saygı ve tekrar eskisi gibi olabileceklerine olan inancı nedeniyle adım atamamış.

Bu itiraftan sonra hissettiği her şeyi hesapsızca yazan Beren Saat için geri sayım başlamış oluyor. Hatta en son cümlesini Kenan Doğulu’ya bir veda cümlesi olarak bile değerlendirebiliriz: “Artik icimde ne ofke, ne en ufak bir pismanlik; her damla gozyasima ziyadesiyle degdin. Iyi ki dogdun da, sana asik oldum”

Beren Saat İçindekileri Döktü
İŞTE BEREN SAAT’İN INSTAGRAM’DA YAZDIĞI O KAFA KARIŞTIRAN YAZI

“Ben oyun arkadasimi buldum galiba” dedim bir aksam, gozlerin parlayarak baktin. Gece gitar sesiyle uyandim; bir sarkiya baslamistin, buyulendim. Biz o sarkiyi beraber bitirirken, ask sarkisi olduk. Birbirimizin yaralarini öptükce can arkadasi olduk. Yaydigimiz ask enerjisiyle cevremizde iklim degisikligine sebep olduk ve beraber ne eglendik:) Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin…

ben de oyun arkadasimi, yol arkadasimi… Bir yerlerin kapisinda el ele cekilmis naylon fotograflarimizi ask sananlar icin bunlar, arkadasalarimizin gozunden hesapsizca biz iste. Ne zaman bosanacaksiniz diyorlar surekli; guvenmek, baglanmak, bagislamak, vazgecmek butun bu agir duygusal sureci hic merak eden yok.

Bosanmak isin en kolay kismi, ben evlenmeye de gorece az hevesli taraftim zaten. Benim icin esas olan hep askti, asktir! Bir yastikta kocamak mi, beraber ölmek mi insanlarin bir aski basarmaktan anladigi bilemiyorum. Oysa sen, ben, baba’nin gitari bir yatagin icinde; sonsuz zamanin durakladigi, ömrün tamamlandigi yüz yillar yasadik.

Bu demode romantizmde ortagim oldugun icin tesekkur ederim. Sen tabi ki yeni sarkilar yazacaksin. Artik icimde ne ofke, ne en ufak bir pismanlik; her damla gozyasima ziyadesiyle degdin. Iyi ki dogdun da, sana asik oldum”


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.