İşte Yüzüne Kezzap Atılan Güzellik Kraliçesinin Son Hali


Yüzüne Kezzap Atılan Güzellik Kraliçesinin Son Hali

Eski İtalya güzeli Gessica Notaro, geçtiğimiz Ocak ayında asitli saldırıya uğramıştı. Talihsiz kadın pes atmedi  ve kendine yeni bir yol çizdi. İşte son hali…

Eski İtalya güzeli Gessica Notaro, sevgilisi Jorge Edson Tavares ile olan ilişkisini geçtiğimiz yaz bitirmişti. Ancak Notaro’dan ayrılmak istemeyen sevgilisi önce güzel kadını tehdit etti. Ardından da yüzüne kezzap attı. 29 yaşındaki kadının tüm yüzü yandı,bir gözünü kaybetti. Ayrıca hem bacağından hem kalçasından yaralandı.

Aradan 1,5 yıl geçti. Pek çok badire atlatan Gessica Notaro, başına gelen dehşetten bir umut öyküsü yaratmaya çalıştı ve şimdilerde hayatını kadına karşı şiddeti durdurmaya adadı.

KADINLARIN ÖLMESİNE İZİN VERMEYİN

Kadına karşı şiddetle her anında mücadele eden Notaro, Dancing with The Stars’ın (Yıldızlarla Dans) İtalya versiyonunda mücadele ederek sesini daha da duyurmaya başladı. Hayata sıkı sıkıya bağlı olan genç kadın verdiği röportajlarda, “Kadınların ölmesine izin vermeyin” çağrısında bulunuyor.

Yüzüne kezzap atan sevgilisinin avukatları ise Notaro’nun dans yarışmasına katılarak şöhret peşinde olduğunu iddia ediyor.

İşte kadına şiddete karşı var gücüyle mücadele eden Gessica Notaro’nın ilk ve son halleri

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.