Sibel Can’ın Kızı Melisa Ural Ne İş Yapıyor?


melisa ural

Sibel Can’ın kızı Melisa Ural büyüdü. İngiltere’de eğitim alan genç kız şimdi Türkiye’ye döndü. Artık annesi onun sözünden çıkmıyormuş. Bakın Melisa ne iş yapıyor?

Sibel Can’ın Hakan Ural’la evliliğinden doğan kızı Melisa Ural çocukluğunu kamera önünde geçirdi. Genç kızlığından itibaren de eğitimini yurtdışında almaya başladı ve böylece göz önünden uzaklaştı. İngiltere’de London
College of Communication’da İletişim okuyan Melisa okul bittikten sonra Türkiye’ye döndü.

melisa uralMELİSA URAL’DAN HABERSİZ TEK BİR FOTOĞRAF BİLE GİRİLEMİYOR

En önemli medya, iletişim okullarından birini bitiren genç kız mesleğini yapmaya başladı bile. İlk müşterisi de annesi Sibel Can oldu. Sibel Can’ın sosyal medya hesabını yöneten Ural bu konuda çok titiz davranıyor. Ünlü sanatçının sosyal medya hesaplarında yayınlayacağı fotoğraflardan, o fotoğraflara yazılacak mesajlara kadar hepsiyle bire bir ilgilenen Ural, hesaplara kendinden habersiz tek bir fotoğraf bile yükletmiyor.

1994 yılında dünyaya gelen Melisa Ural annesiyle başladığı sosyal medya yöneticiliğine diğer ünlü isimlerle devam edecek gibi görünüyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.