Gülben Ergen bu kez saklamadı, saklanmadı. Yeni sevgilisini gün yüzüne çıkardı. “Güzel hissediyorum, mutluyum” dedi. İşte Gülben Ergen’in yeni sevgilisi… 

Önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren Gülben Ergen, Burak Törer’le aşk yaşadığı iddialarına cevap verdi. “Mutluyum” dedi.

“GÜLBEN HANIM CEVAP VERSİN”

Geçtiğimiz günlerde basın mensupları prodüktör Burak Törer’e, Gülben Ergen’le aşk yaşayıp yaşamadığını sormuş, Törer “Gülben Hanım’a sorun ben cevap veremem, o sanatçı” demişti. Basın mensupları bu cevabı Gülben Ergen’e hatırlattıktan sonra “Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?” diye sordular. Ergen de “Öyle mi? Güzel düşünüyorum. İyiyim ve mutluyum.” diyerek aşk iddialarını doğrulamış oldu.

gülben ergen'in yeni sevgilisi

BURAK TÖRER KİMDİR?

Gülben Ergen’in yeni sevgilisi Burak Törer prodüktörlük yapıyor. Daha önce Aydan Şener ile 4 yıl birlikte olan Törer, dizi yapımcılığı yapmış ve ‘Evimin Erkeği’ ve ‘Sürgün Hayatlar’ isimleri dizileri çekmişti. Ancak reyting alamayan dizilerin yayından kaldırılmasıyla zarar etmiş ve iflas aşamasına gelmişti. O yıllarda Burak Törer oyunculardan çaycıya kadar hiçbir çalışanın parasını ödemediği ve ortadan kaybolduğu haberleriyle gündeme gelmişti.
gülben ergen'in yeni sevgilisi