Kameraların Önünde Aşkını İlan Etti: Artık Kaçma, Gel Yanıma


aleyna tilki

Bu kez kameralardan kaçmadı, hatta kaçan sevgilisini yanına çağırdı “Artık kaçma, gel yanıma” dedi ve kameraların önünde aşkını ilan etti.

Geçtiğimiz günlerde 18 yaşına giren genç şarkıcı Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman bir süredir aşk yaşıyorlardı ancak bunu itiraf etmemişlerdi. Ancak bu kez Aleyna Tilki, hem de kameraların önünde aşkını itiraf etti.

aleyna tilkiARTIK KAÇMA, GEL BURAYA

Önceki akşam da Aleyna Tilki ve üzisyen Emrah Karaduman ile Kuruçeşme’de eğlendi. Mekandan ayrılırken Aleyna Tilki gazetecilerin sorularını yanıtlamak üzere durdu. Bu sıraca Emrah Karaduman uzaklaşmaya çalışıyordu. Artık gizli saklı aşk yaşamak istemeyen genç şarkıcı ise “Artık kaçma, gel buraya” diye Karaduman’ı çağırdı. Karaduman ise bu çağrının üzerine hemen Tilki’nin yanına geldi.

KLİBİNDE SEVGİLİSİNİ OYNATACAK

İkili birlikte poz verdikten sonra, Tilki yeni şarkısına çekeceği klibinde Karaduman’ı oynatacağını söyledi. “Müthiş bir klip çekeceğim, Emrah’ı oynatacağım ve onu kameralar karşısında mahvedeceğim, çok kötü şeyler yapacağım” diye konuştu.

BOYU UZAMIŞ

Mini elbisesi ve renkli giyim tarzıyla dikkati çeken 18 yaşındaki popçu, konuşmanın sonunda boyunun da uzadığını söylemeden edemedi.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.