Saçınız İçin Ev Yapımı Bakım Yağı


Saçınız İçin

İnce telli saçlarınız mı var? Pahalı kremler kullanmanıza gerek yok. Saçınız için ev yapımı bakım yağı tarifi ihtiyacınız olanı verecektir. 

Doğuştan ince telli saçlarınız olabilir ya da yaşlandıkça saçlarınız incelebilir. Özellikle 30 yaşından sonra saçların bariz bir şekilde azalması ve incelmesi hiç de sürpriz olmaz.

Neden Keratin Değil de Saç Botoksu Yaptırılmalı

Şaçınız incelecek, zayıflayacak. Saçınızı tararken fırçada çok daha fazla saç görmeye başlayacaksınız. 30 yaşından sonra saç folikülleri daha hızlı ölür, bu demektir ki yeni saçlar daha az çıkar ve yavaş büyür. Bu dertle savaşmak için sayılamayacak derecede şampuan, krem var ama ya çok pahalı ya da aşırı kimyasal içeriyor. Bunların çoğu da işe yaramazlar ama bizde saçınızı doğal ve ucuz bir şekilde düzeltmek için bir karışım var.

Saçınızda Aspirin Karbonat Mucizesi

Evinizdeki 3 madde ile kolayca yapabileceğiniz bu karışımla eski saçlarınıza kavuşacaksınız. Sadece birazcık sabra ihtiyacınız var çünkü saçınızın iyileşmesi iki veya üç ay sürecek.

GEREKLİ MALZEME

2 yemek kaşığı ayçiçeği yağı
1 yemek kaşığı bal
1 yumurta sarısı
Bone

NASIL YAPILIR?

Tüm maddeleri bir kaba koyun ve karıştırın. Karışımı saçınıza ve saç derinize sürün. Sürdükten sonra boneyi başınıza geçirin ve bekleyin. Saçınızın karışımı iyice emmesi gerekiyor. Sonra saçınızı tercihen doğal bir şampuan (sülfat içermeyen bir şampuanla) yıkayın.
Bunu her hafta seçtiğiniz bir günde yapın. İki ya da üç ayda saçınız kalınlaşacaktır.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe