Bu Sonbahar Dolabınızda Olması Gereken Aksesuarlar


Sonbahar artık kapımızda!

Sonbahar artık kapımızda! Yapraklar düşerken ve kışlık kıyafetler çıkarken dolabı elden geçirmenin vakti geldi. Bu sonbahar dolabınızda olması gereken aksesuarları biliyor musunuz?

Keyifli ve rüzgarlı sonbahar günleri için dolabınızı güncelleme zamanı geldi. Bu sezonun gündemindeki aksesuarlar güzel oldukları kadar pratikler de! İçinde rahatça yürünen ayakkabılar ve kullanması kolay çantalar… Moda her zaman acımasız değil. İşte sizin için hazırladığımız adapte olması kolay, trend olan ve gururunuzu okşayacak aksesuarların listesi.

ZİNCİR SAPLI VE KÜÇÜK ÇANTALAR

Basit ve içi ferah bir çantaya ekledikleri zincir sapın yarattığı etki hiç beklemediğiniz, etkileyici bir silüet yaratıyor. Geniş ve zinciri çanta bir yana, daha minik ve sadece günlük ihtiyaçlarınıza yetecek bir çanta da özel günlerde stilinizi daha şık hale getirebilir.

Sonbahar artık kapımızda!

SPOR BOTLAR VE YÜNLÜ İŞLEMELER

Her şeyiyle çok rahat olan spor ve yünlü botlar kıyafetinizle beraber gününüzü de güzelleştirecek. Sade bir uzun kollu ve pantalonun altına bile eklendiğinde tüm kıyafetin havasını değiştirecektir, üstelik sizi sıcacık tutacak.

Sonbahar artık kapımızda!

LOAFER AYAKKABILAR

Sezonun çok yönlü ayakkabı olan Loafer, gökkuşağının her renginde satıldığı gibi çeşitli materyallerle de yapılıyor. Süetten deriye deriden kadifeye kadar farklı markalar farklı stillerde satışa çıkarıyor. Çok sade bulduğunuz bir loafer ayakkabının biraz daha topuklusunu ya da daha parlak bir rengini arayabilirsiniz. Ancak bu sonbaharın havasına uygun olacak siyah bir kadife loafer harika bir seçim olacaktır.

Sonbahar artık kapımızda!

EKOSELİ BLAZER

Ekose bir kaç sezondur herkesin dilinde ve bu sonbaharda da peşimizi bırakmadı. Küçük ekoseleri ve sonbahara uyumlu renkleri olan blazerın içine giyeceğiniz kazaklarla hem şık hem de rahat görüntüye ulaşmanız çok kolay. Blazer ceketin verdiği resmi havayla doğanın tonlarına sahip dar bir kazak sizi sonbaharda yapacağınız her türlü prorama ideal bir şekilde hazırlamış olacak.

Sonbahar artık kapımızda!

BEL ODAKLI KEMER

Sonbahar, tüm tatlı yönleri bir yana, soğuk günlerde bol hırkalar ve yağmurluklar içinde tüm silüetinizi kaybedeceğiniz anlamına da geliyor. Bu yüzden, bu bol kıyafetlerin içine giydiğiniz kışlık elbisenizi belinizi saracak bir kemerle noktalarsanız, vücut hatlarınızı tamamen kaybetmemiş olursunuz.

Sonbahar artık kapımızda!

 


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe