Banyo Havlularınızı Neden Beyaz Renk Almalısınız?


Havluların

Banyonuzda kullandığınız renk şemasına ters düşecek olsa bile her zaman beyaz renk banyo havluları tercih etmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? Banyo havlularının beyaz rengi süper güç gibidir ve neden olduğunu size anlatıyoruz!

Havlu kokusu sürekli sizin için bir problemse ve nasıl temizleyeceğinizi sürekli olarak merak ediyorsanız, havlularınız muhtemelen yeterince temiz değildir ve muhtemelen kullanımlar arasında yeterince kurumamıştır. Havluların nasıl düzgün bir şekilde yıkandığını bulmak, iyi havluların nasıl seçileceğini bilmek gibi, çözüme başlamak için harika bir yer olmakla birlikte, bu havluların en iyi çabalarınıza rağmen hala küflenip kokmaları

Havluların

olasılığı vardır.

Havlulara uygun bakımı yapabilmek nemlidir – örneğin temiz havluları doğru noktada saklaamayı bilmek- ancak
banyo havlularınızı uzun süre taze ve güzel kokulu bir şekilde tutabilen başka bir tüyo da vardır. Bu da beyaz rengi
tercih etmektir.

BEYAZ HAVLULARIN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ

Çamaşır suyuyla her yıkamada biraz daha beyazlatmış oluyorsunuz. Aynı yöntemi renkli havlularla uyguladığınızda hoş olmayan çamaşır suyu lekeleriyle karşılaşırsınız. Her çamaşır makinesine attığınızda biraz çamaşır suyu eklemek renklerinin asla çirkinleşmeyeceğini garanti etmekle birlikte temiz tutmayı da kolaylaştırıyor.

Bir düşünün. Otel havluları da hemen hemen her zaman bembeyazdır. Bu durum aynı sebepten dolayıdır. Her yıkama ile biraz daha ağartılmış olabilirler, böylece uzun süre taze ve temiz kalırlar. Beyaz havlular kimsenin ilk seçeneği olmayabilir. Ne de olsa koyu renkli bir havluya kıyasla daha hızlı kir ve kullanılmış belirtileri göstermeye başlarlar. Halbuki bu da iyi bir işaret çünkü bu belirginlik sizi her zaman gerektiği zaman temizliğe iter. Koyu renk bir havlunun kiri saklamasını mı tercih edersiniz yoksa o kiri görüp yıkamayı mı?

Havluların

Uzmanlar havluların yıkamalar arasında üç defadan fazla kullanılmaması gerektiğini söylüyor. Beyaz havlular, havlularınızın yıkanması ve gerektiğinde ağartılması gerektiğine dair görsel bir ipucu sunabilir, bu nedenle iki kat temiz olurlar ve bu gerçek bir kazançtır!


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe