Gençlere Taş Çıkartan Fiziğiyle 91 Yaşındaki Büyükanne Baddie Winkle


Baddie

Ruhu genç tanımlamasını fazlasıyla hak eden, yaşam enerjisi dolu ve dünyada pek çok kişinin tanıdığı bir teyzemiz Baddie Winkle. 1928 doğumlu olan Baddie Winkle tamı tamına 91 yaşında ancak geçen yıllar onun enerjisinden hiçbir şey götürmemiş.

Baddie
Baddiewinkle’s Instagram bio reads, “Stealing your man since 1928.

Katıldığı ortamlarla, giydiği kıyafetlerle ve yaşına göre oldukça güzel olan fiziği ile genç kızları kıskandıran çılgın ruhlu kadın hayatı istediği gibi yaşamayı seven kişilerden.

Asıl adı Helen Ruth Elam Van Winkle olan neşeli babaannemiz herkes gibi hayatı boyunca zor günler de geçirmiş. Kocası Earl 35. Evlilik yıldönümlerinde bir trafik kazasında hayatını kaybetmiş, 20 yıl donra ise oğlu David kanserden dolayı hayata veda etmiş. Yıllarca onları kaybetmenin acısı ile baş etmeye çalışan Winkle onları her gün özlediğini belirtiyor. Ancak bu kayıplarının ve özleminin onu yıkmasına, hayattan uzaklaşmasına izin vermemiş ve renkli kişiliği ile tüm sevgisiyle yaşama sarılmış.

Sosyal Medya Fenomeni Büyükanne

Baddie Winkle’ın sosyal medyada dikkat çekmesi torununun kızı olan Kennedy Lewis’in kıyafetlerini giyerek çektiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşması ile başlıyor.

Baddie

Bugün yaklaşık 4 milyon takipçisi olan sempatik büyükanne renkli giyinmeyi ve renkli yaşamayı seviyor. Çoğu yaşıtlarının aksine hayattan bezmiş bir şekilde yaşamak yerine gençlere pek çok konuda ilham vermeyi ve toplumsal meselelerde sessiz kalmamayı tercih ediyor. Baddiewinkle’s Guide to Life adlı bir kitabı da bulunan Winkle aynı zamanda bir güzellik ürünleri koleksiyonu da oluşturmuş.

Sosyal medyada dikkat çekmesi ile pek çok ünlünün ve şirketinde çalışmak istediği Winkle çeşitli firmaların da modelliğini yapmaktadır.

Gerçek Bir Moda İkonu

Baddie

Renkli giyinmeyi seven sempatik Baddie Winkle hangi yaşta olursa olsun insanların nasıl giyinmek istiyorlarsa öyle giyinmeleri gerektiğini savunuyor.

Yaşam enerjisi ve paylaşımları ile ışık saçan moda ikonu günlük hayatta da kıyafet kombinlerini kendisi yapıyor. Seçtiği her parça birbirinden çılgın ve renkli olan Baddie sıradışı tarzı ile pek çok gence ilham kaynağı oluyor.

baddie

Çevresine her zaman pozitif enerji saçan çılgın ihtiyar her zaman gülmek gerektiğini savunuyor bunun kişi ve çevresi için oldukça önemli olduğunu savunuyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.