3 Adımda Saçınızı Sütle Düzleştirin!


saçınızı sütle düzleştirin

3 Adımda Saçınızı Sütle Düzleştirin! Doğal saç bakım ürünü ve nemlendirici olarak kullanılabilen süt ile saçlarınızı düzleştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Bugüne kadar saçınızı düzleştirmek için kaç şişe kozmetik ürünü harcadınız? Eğer cevabınız “Çok” ise size müjdeli bir haberimiz var!

Saçlarınızı sürekli fön çekerek ve düzleştirici kullanarak yıpratmak yerine doğal yöntemlerle düzleştirmeyi deneyebilirsiniz. Isıya maruz kalarak yıpranan saçlarınızı süt ile hem nemlendirip hem de düzleştirebilirsiniz. Bu yöntemin dalgalı ve kabararak düz durmayan saçlar için fazlasıyla işe yarıyor.

NASIL YAPILIR?

Sprey şişesinin içerisine yarım bardak süt ve bir çay kaşığı bal ilave edip çalkalayın. Güzel kokması için dilerseniz içerisine muz ya da çilek püresi de ekleyebilirsiniz. Sütü saçınızın tamamına püskürtün ve kalın dişli bir tarak ile tarayın.

Yaklaşık 20 dakika saçınızda bekletin ve şampuanla durulayın. Saçlarınızı kurumaya bıraktığınızda dalgalı ve kıvrımlı yerlerin düzleştiğini fark edeceksiniz.

Bu karışım kıvırcık saçlarda çok işe yaramasa da dalgalı saçlarda düzenli kullanımlarda farkı hemen fark edeceksiniz.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.