Yusuf Güney, Seda Sayan’a Esti Gürledi


yusuf güney, seda sayan'a

Şarkıcı Yusuf Güney, bir görüntü paylaştı ve Seda Sayan ve ekibine instagram hesabından demediğini bırakmadı. Ama görüntü gerçek değildi. Şimdi gözler Seda Sayan’a çevrildi. 

Rafet El Roman’ın keşfedip, albüm yaptığı şarkıcı Yusuf Güney Şubat ayında Seda Sayan’ın sabah programına katıldı. Seda Sayan’la düet yaptı. Aradan 3 ay geçti. Bugün instagram hesabından Seda Sayan ve ekibine zehir zemberek sözler etti. Nedeni ise o günkü yayında, kendisi şarkı söylerken altyazıda adının Yağız olarak yazılmasıydı. Bununla ilgili de bir ekran görüntüsü paylaştı.

Yusuf Güney, Seda Sayan'a

Güney bu fotoğrafın altına “Şimdi bu yazacaklarımı iyi okuyun  Seda Sayan ve televizyonculuktan programcılıktan anlamayan akılsız ekibi”diye yazdı ve Sayan ve ekibini kendisini bin bir dil dökerek programa çağırdıklarını söyledi: “Ben dünyanın en samimi duygularıyla canımı tehlikeye atıp kelle koltukta 8 günde 16 konser verirken asker kardeşlerime sizler yapmacık sahte dünyalarınızda kim kimle nerede yakalanmış kimle basılmış kim kimi aldatmış yok hapse girmiş yok mağdurmuş yok 30 bine çantalar 100 bine pırlantalar kafasında gününüzü gün ettiniz”

Güney sözlerini burada da bitirmedi. Şöyle devam etti:

“3 HAFTA DİL DÖKTÜNÜZ”

“Herkes kendine bu hayatta zerre lafım yok moral konserlerinden donduğum günden itibaren kafamın etini yiyip programınıza gelmem için 3 hafta dil döktüğünüzde ben naçizane yaptığım işin basında yeri yoktur. Kardeşlerime moral oldum geldim burada kapanmıştır reklam etmeye gerek yoktur dediğimde asla Yusuf bey sadece size özel bir program olacak asla magazin saçma sapan haber olmayacak. Tek konuk siz olacaksınız dediğinizde sırf moral konserlerinde çektiğim videoları paylaşınca kardeşlerimizin aileleri izlesin diye o gereksiz programınıza konuk olarak geldim”

YUSUF GÜNEY OYUNA MI GELDİ?

Ancak Seda Sayan’ın programının o güne ait görüntülerine baktığımızda Yusuf Güney’in isminin doğru yazıldığı anlaşılıyor. Yusuf Güney çok büyük bir ihtimalle kendisine servis edilen bir fotoğrafı hiç kontrol etmeden doğru olarak kabul etti ve instagramdan ağzına geleni söyledi.

Güney’in katıldığı programdan alınan ekran görüntüsüne baktığımızda zaten alt yazı biçiminin de değişik olduğu ve Güney’in yayınladığı fotoğrafın montaj olduğu açıkça görülüyor. Şimdi ise gözler Güney’in zehir zemberek sözlerle suçladığı Seda Sayan’da!…

Güney’in katıldığı programdan görüntü şöyle:

Yusuf Güney, Seda Sayan'a

 

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.