Seda Sayan boylu boyunca yere uzandı. Bu halinin fotoğrafını da instagrama koydu. Seda Sayan’ın kendisini yere atmasına sebep ne?

Seda Sayan moda haftası için İngiltere’de… Yurt dışında Türk simidinin tadını özleyen Seda Sayan Simit Sarayı’nda gitti. Ancak çıkışta kendini yere attı. Yanlış duymadınız düşmedi, bile ve isteye kendini yere attı. Sayan’ı yerde uzanmış halde görenler hayretle bakarken ünlü şarkıcı bir yandan poz veriyordu. Çünkü instagramdaki “fallingstar / düşen yıldızlar” akımı için bir düşmüş gibi göründüğü bir fotoğrafa ihtiyacı vardı.

İŞTE O FOTOĞRAF

seda sayan

FALLINGSTAR AKIMI NEDİR?

Geçtiğimiz ay ‘Zenginlerin yeni akımı’ olarak ortaya çıkan ‘Falling Stars’ çığ gibi büyüyor. Her kesimden insan bu trende ayak uydurmuş durumda. Sosyal medya fenomenlerinin ve zenginlerin, özel jetlerinden inerken kendilerini yere atarak düşmüş gibi verdikleri pozlar farklı alanlara da yayıldı. Şu an sosyal medyada #FallingStars etiketi altında yaklaşık 28 bin kişi bu pozu veriyor.

Bu akımı başlatan kişinin DJ Smash olduğu söyleniyor. Ama bazılarına göre bu akımı başlatanlar Rus model Natasha Poly ve Lena Perminova… Aslında kim olursa olsun durum öyle çılgınca bir hal aldı ki, artık dünyada ‘Bu pozu vermeyen bizden değildir!’ noktasına gelindi.

İşte O poz;