Ünlü Şarkıcı Ricky Martin Estetik İddiaları İçin Sitem Etti!


Ricky Martin Estetik İddiaları

Dünyaca tanınan Ricky Martin estetik iddiaları için neler söyledi? Hakkında çıkan haberlere neden bu kadar tepki verdi? Gerçekten estetik yaptırdı mı? Martin’in hakkında neden estetik haberleri çıktı?

Bütün bu sorulara cevap vermeden önce aslında Ricky Martin kimdir biraz ondan bahsedelim.

Ricky Martin Estetik İddiaları

Ricky Martin Kimdir?

24 Aralık 1971 yılında doğan Ricky Martin, Porto Rikolu şarkıcı ve şarkı yazarıdır. Asıl adı Enrique Martin Morales’dir. San Juan’da doğup büyüyen Martin, çocukluğunu okul ve kilise korolarında şarkı söyleyerek geçirdi.

Okul tiyatrosunda rol almasının ardından, 6 yaşında bir televizyon reklamında oynadı. Daha sonra profesyonel oyunculuk ve şan dersleri almaya başladı. Aldığı derslerden sonra 1984 yılında henüz 12 yaşında olmasına rağmen Menudo grubunun seçmelerine katılarak grubun solisti olmayı başardı. 5 sene boyunca grubun baş solisti olarak şarkı söyledi. Bu başarı ile uluslararası bir şöhret kazandı.

1989 yılında gruptan ayrılarak lise eğitimini tamamlamak üzere Porto Riko’ya döndü. Eğitimini tamamladıktan sonra New York’a taşındı. Bir süre sonra da Mexico City’ye giderek 1 yıl boyunca tiyatrolarda sahne aldı.

ütülemeden ütülü gibi

1991 yılında arkadaşı Robi Rosa ile kendi ismini taşıyan ilk albümünü çıkarttı. Çıkardığı albüm Latin listelerinde bir hayli yükseldi. İki yıl sonra da Me Amaras albümünü yayınlayarak Latin dünyasının yıldızı haline geldi.

1991 yılından beri şarkıcılık kariyerine devam eden Ricky Martin 90’lı yılların en başarılı erkek pop sanatçılarından birisiydi. En İyi Erkek Pop Şarkıcı Ödülü’nü alan Martin, Grammy Ödülü ve Latin Grammy’nin de sahibidir.

1994 yılında General Hospital isimli pembe dizide oynayarak dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Dizide gösterdiği oyunculuk kabiliyeti sayesinde Broadway müzikalinde önemli bir rol teklifi aldı.

1995’te 3. albümü “A Medio Vivir”i, 1998’de ise 4. albümü “Vuelve”yi çıkarttı. 1999 yılında ise kendi ismi ile çıkartmış olduğu albümü İngilizce olarak hazırladı. Çıkarmış olduğu “livin la vida loca” şarkısıyla dünyayı yerinden oynattı.

ütülemeden ütülü gibi

Ricky Martin neden Estetik İddialarına Maruz Kaldı?

Geçtiğimiz günlerde katıldığı programdaki görüntüsü Ricky Martin estetik iddiaları çıkmasına sebebiyet verdi. Ekranda yansıyan görüntüsü ile insanların “estetik mi yaptırmış?” şeklinde düşünceler ve iddialar ortaya atılmaya başlandı. Estetiğin yanı sıra ışığın ters vurması ve kameraya karşı yanlış açıda olması da bu şekilde görünmesine neden olmuş olabilir diyenlerde oldu.

İyi niyetli düşünen insanların yanı sıra estetik yaptırdığı konusunda kesin konuşanların sayısı daha fazla. Çoğu kişi 49 yaşında olan Ricky’nin kendisine yeterince bakamadığını bu sebeple estetik yaptırdığını dile getirse de bunun pek iyi bir sonuç vermediğini de söylemekten çekinmiyorlar.

Ekrana yansıyan hali ile izleyicilerini oldukça şaşırtan Ricky Martin estetik iddiaları karşı karşıya geldi. “Estetik yaptırmışsa bile iyi bir yere yaptıramamış, gelsin Türkiye’ye burada yaptırsın!” gibi yorumlarında ardı arkası kesilmiyor.

ütülemeden ütülü gibi

Peki Ricky Martin Gerçekten Estetik Yaptırdı Mı?

Şarkıcılığının yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken, genç kızların sevgilisi haline gelen Ricky Martin gerçekten estetik yaptırdı mı? Ricky Martin estetik iddiaları doğru mu yoksa altı boş yorumlardan mı ibaret?

Ekranda vermiş olduğu görüntü ile Türk hayranları tarafından da Kuşum Aydın’a da bir hayli benzetildi.Ricky Martin estetik iddiaları karşısında oldukça sinirlendi ve her şeyi yalandı. Çareyi ise video çekmekte buldu. Instagram hesabından paylaştığı videoda güneş ışığını karşısına alarak yüzünde estetik ve botoks olmadığını göstermeye çalıştı. Estetik iddialarını “Dolgu da yok, botoks da yok!” diyerek yalanladı.

ütülemeden ütülü gibi

Ricky Martin Estetik İddialarına Neden Bu kadar Sinirlendi?

Hakkında çıkan estetik iddialarına karşılık yayınladığı videoda ne kadar tepkili ve sinirli olduğunu görebilirsiniz? Peki bu sinirinin sebebi nedir? Ricky Martin estetik iddiaları hakkında yorum yaptığı videodaki üslubu dikkatleri üzerine çekti.

İddialara bu şekilde tepki vermesi akıllara tek bir şey getiriyor: İlgiyi üzerine çekip, bir süre gündemde kalabilmek için. Müzik kariyerine başladığı günden beri dikkatleri her zaman üzerine çekmiş ve birçok müzik ödülüne de sahip olmuş bir isimdir Ricky Martin. İddialara bu şekilde karşılık vermesi ise hayranları tarafından pek de hoş karşılanmamıştır. Fakat her şeye rağmen hala daha çokça sevilen ve dinlenen bir şarkıcıdır. Siz de henüz dünyaca ünlü şarkıcı ile henüz tanışmadıysanız hareketli ve enerjik şarkılarına göz atabilirsiniz.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.