Serenay Sarıkaya Giydiği Kazakla Sosyal Medyayı İkiye Böldü


serenay sarıkaya giydiği kazakla

Serenay Sarıkaya Giydiği Kazakla Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Serenay Sarıkaya giydiği kazakla adeta olay yarattı. Takipçileri sosyal medyada ikiye bölündü.

Serenay Sarıkaya her zaman giydiği kıyafetlerle adından söz ettirir. Ancak bu kez giydiği triko takım tam bir olay yarattı. Ama bu kez sebep giydiği kıyafet değil o kıyafetin tıpatıp aynısını daha önce Yasemin Özilhan’ın giyip poz vermesiydi. Doğal olarak Sarıkaya’ya binlerce yorum geldi.

serenay sarıkaya giydiği kıyafetle

ÖZENTİ YORUMLARI GELDİ

Triko takımı giyip balkonda elinde bitki çayıyla poz veren Sarıkaya bu fotoğrafı Instagram hesabından “Haberim yokmuş gibi çek kanka” açıklamasıyla yayınladı.

Takipçileri takımı daha önce Yasemin Özilhan’ın giydiğini hemen yakaladı ve “bu kıyafeti daha önce görmüştük” diye yorum yaptı. Hatta aralarında “özentisin” diyenler bile vardı.

Köfte
Takımı daha önce Yasemin Özilhan giyip bu pozu sosyal medyada yayınlamıştı

‘ÇOK GÜZELSİN’ YORUMLARI DA GELDİ

 

Kısa süre içinde binlerce beğeni alan Sarıkaya’nın koyu fanları da geri kalmadı ve “çok güzelsin” “çok yakışmış” yorumları yağmur gibi yağdı.

HANGİSİNE DAHA ÇOK YAKIŞMIŞ?

serenay sarıkaya giydiği kazakla

Sosyal medyayı ikiye bölen fotoğraf sonrası, kazağın hangi ünlüye daha çok yakıştığı üzerine fotoğrafa gelen eleştiriler, gündemin önemli başlıkları arasına girdi.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.