Bir zamanların fenomen anchorman’i Reha Muhtar’ın ikizlerini gördünüz mü? Deniz Uğur’dan olan ikizler büyümüşler. İşte Mina Deniz ve Poyraz Deniz

2000’li yıllarda Show TV anahaberin anchormaniydi Reha Muhtar. Kendine has üslubu, seçtiği haberler ve haberlerin sonunda söylediği “her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan” cümlesi hafızalardan hiç çıkmadı.

Ünlülerin çocuklarının isimleri

Şarkıcı Nilüfer ile olan birlikteliği çok konuşuldu ve Nilüfer’in evlat edindiği kızı Ayşe Nazlı’ya da resmi olarak nüfusuna alıp babası oldu.

İKİZLER BÜYÜDÜ

2007 yılında ise oyuncu Deniz Uğur ile yaşamaya başladı. Büyük aşktı aralarındaki. Hatta Deniz Uğur onun için “Gazeteci” diye bir de kitap yazmıştı. Hiç evlenmediler ama 2009 yılında çocuk sabi oldular. Deniz Uğur Reha Muhtar’ın ikiz bebekleri Mina Deniz ve Poyraz Deniz çifte mutluluk getirmişti.  Ancak ne olduysa bir gecede Deniz Uğur eşyalarını topladı, Reha Muhtar’la yaşadığı evden çıktı. Hem de çocuklarını da geride bırakarak. Zaman zaman velayet sorunu yaşasalar da çocuklar babada kaldı ve zaman zaman da anneye gitti.

Geçtiğimiz günlerde Deniz Uğur’un paylaştığı bir fotoğrafla ikizlerin ne kadar büyüdüğü de ortaya çıktı. 10 yaşında kocaman birer çocuk olmuşlar.

reha muhtar'ın ikizlerini

Reha Muhtar da 3 çocuğuyla bu pozu paylaştı.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reha Muhtar (@rehamuhtartv) on