Prenses Diana Yaşasaydı Nasıl Görünecekti?


Prenses Diana Yaşasaydı Nasıl Görünecekti

Genç yaşta hayatını kaybeden Prenses Diana yaşasaydı 2018 Temmuzunda 57 yaşına girecekti. Peki nasıl görünecekti? Bakın nasıl?

İngiltere Prensesi Diana yaşasaydı 57 yaşında olacaktı. Diana Spencer, Prens Charles’la evlendiğinde hala çok gençti ve sadece 36 yaşındayken trajik bir trafik kazasında öldü. İngiltere’nin ve hatta dünyanın gönlünde taht kuran Prenses Di için pek çok kişi hala yas tutuyor.

Prenses Charles’la boşandığında İngilizler tarafından ‘halkın prensesi’ olarak adlandırılan Diana hayatını kaybettiğinde güzelliğinin zirvesindeydi. Duru yüz ifadesi ve hüzünlü bakışları her zaman insanları çok etkiledi. Peki güzel prenses yaşasaydı nasıl görünecekti? Artık bilgisayar programları aracılığıyla bunu bilmek mümkün.

PRENSES DİANA YAŞASAYDI BÖYLE GÖRÜNECEKTİ

Prenses Diana Yaşasaydı Nasıl Görünecekti

PRENSES DİANA KİMDİR?

Prenses Diana Yaşasaydı Nasıl GörünecektiDiana Spencer namı diğer Leydi Di soylu bir ailenin çocuğu olarak doğdu. İngiltere ve İsviçre’de okula gitti ve Prens Charles ile evlenene kadar bir kreş öğretmeniydi. Şubat 1981’de Prens Charles’la nişanlandığı açıklandığında dünya çapında ün kazandı. İkili, 29 Temmuz 1981’de St Paul’s Katedrali’nde evlendi. Ve böylece Diana, Galler Prensesi oldu.

Mutsuz Evlilik

Prens Charles ve Prenses Diana’nın kolay bir evliliği yoktu. İkisinden ikisi de yüzde 100’ü mutlu değildi, özellikle de Charles’ın, Camilla Parker Bowles ile bir ilişkisi olduğu ortaya çıktıktan sonra…. Charles Diana ile evlenmeden önce başlayan bu ilişkiyi evlendikten sonra da bitirmemişti. İntikam almak isteyen Diana, binicilik hocası James Hewitt ile bir ilişki kurdu. Kraliyet çifti 1996 yılında resmen boşandı. Boşandıktan sonra Diana verdiği bir röportajda “evliliğini hep üç kişi olarak yaşadığını” söylemişti. Üçüncü kişi elbette ki Camilla’ydı

İki Çocuk Devrimci Bir Anne

Düğünden hemen sonra, Diana ilk oğlu William’a hamile kaldı. William 21 Temmuz 1982’de doğdu. Çiftin ikinci oğlu Harry, 15 Eylül 1984’te onu izledi. Diana, diğer kraliyet anneleriyle karşılaştırıldığında çocuklarını devrimci yöntemlerle büyütüyordu. İlk isimlerini kendisi seçti, ki o zamanlar bu çok sıra dışı bir durumdu ve bir dadı istemiyordu. Çocukları okula kendi bıraktı, tatile çıkardı, kıyafetlerini aldı ve kendi takvimini çocuklarına uyacak şekilde uyarladı. Bu o günün koşullarına göre normal değildi çünkü prensesler kendi çocuklarına bakmazlar, dadı ile büyütürlerdi.

Boşanma

Charles ve Diana’nın evlilikleri 15 yıl sürdü. İkisi arasında 13 yaşında bir yaş farkı vardı ve çoğu zaman hiç bir şey üzerinde anlaşamadılar. 1986’da Charles ve Camilla arasındaki ilişki ortaya çıktı ve  sonra Diana James Hewitt’le  bir şeyler yaşamaya başladı. 1992 yılına kadar kraliyet ailesini çiftin arasının kötü olduğunu belli etmedi. Ancak dört yıl sonra, 1996 yılında boşanma resmi olarak açıklandı.

Ölüm

Prenses Diana, öldüğü gün aşk yaşadığı Dodi Fayed ile Paris’teki oteline gidiyordu. 31 Ağustos 1997’de Fayed ve onların sürücüleri Henri Paul ile birlikte öldü. Diana’nın koruması, Trevor Rees-Jones, kazayı atlattı. Bütün dünya şoktaydı. Diana’nın ölümüyle ilgili birçok teori var: Paparazzilerin onları kovalaması sonrası yaşadıkları trajik bir kaza mı yoksa İngiliz Kraliyet ailesi tarafından organize edilen bir ölüm mü, kimse bilemeyecek.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.