Pınar Altuğ Takipçisine Çok Sert Çıktı: Gerizekalı


pınar altuğ takipçisine

Pınar Altuğ takipçi falan dinlemiyor. Sinirini bozana cevabı yetiştiriyor ama bu sefer çok sert çıktı. Pınar Altuğ takipçisine gerizekalı dedi.

Takipçileri Pınar Altuğ’u delirtmekten vazgeçmiyor, Pınar Altuğ da takipçilerine cevap yetiştirmekten. Yaptığı paylaşımın altına bir takipçisi eşiyle yaş farkını hatırlatan bir cümle yazınca Pınar Altuğ da cevabı yapıştırdı: Gerizekalı…

EŞİYLE ARASINDAKİ YAŞ FARKINA VURGU YAPTI

pınar altuğ takipçisineÜnlü Pınar Altuğ bu kez instagram hesabından eşi Yağmur Atacan’ın bateri çaldığı bir videoyu paylaştı. Atacan’ın bateri konusundaki hünerlerini sergilediği videonun altına bir takipçisi “Çocuk işte” yorumunu yaptı. Takipçinin amacı Pınar Altuğ ve eşi arasındaki yaş farkına bir göndermeydi. Atacan’ın yaşça daha küçük olmasını böyle eleştiriyordu.
Bu cümle Altuğ’u çıldırtmaya yetti. Hemen takipçisinin formatında cevap verdi: Gerizekalı işte…

“ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA NE DÜŞER SİZ BİLİRSİNİZ”

Altuğ geçtiğimiz günlerde de kendisine yapılan eleştirilere “Ben sosyal medyayı çok ciddiye almıyorum, hatta eğleniyorum. Eğer sosyal medyayı ciddiye alırsak bir sorun var demektir. Benim evliliğim ve hayatım hiç kimseyi ilgilendirmez, 3. şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz” demişti.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe