Kutu Cola’nın içinden Ölü Fare Çıktı


Kutu Cola'nın içinden Ölü Fare Çıktı

Cola’yı içtikten sonra çöpe atmak üzereyken bir ağırlık fark etti. İçine baktı ve şok oldu. Kutu Cola’nın içinden ölü fare çıktı.

Dünyanın en ünlü içecek markasının kutusunun içinden ölü fare çıktı. Olay Mart ayında Fransa’da yaşandı. Fransız adam öğle yemeğinde pizzanın yanında içecek olarak da cola siparişi verdi. Cola’dan son yudumu aldı ve çöpe atmaya hazırlandı. Ancak kutuda bir tuhaflık fark etti. Dikkatlice baktığında kutunun içindeki ölü fareyi gördü.

6’LI COLA GÖNDERMEK İSTEDİLER

Kutu Cola'nın içinden Ölü Fare Çıktı

Olay 7 Mart’ta Fransa’nın kuzeyindeki Varenne-sur-Seine bölgesinde yaşandı. İsminin Damien olduğunu söyleyen 34 yaşındaki adam gördükleri karşısında şok oldu ve hemen şirketi aradı. Le Parisien’e konuşan adam, “Hemen şirketi aradım ve olanları anlattım. Beni bir saat boyunca dinlediler ve sonra bana 6’lı kola göndermeyi teklif ettiler. Üstelik de farenin kutunun içine üretim sırasında girme ihtimali olmadığını söylediler” diye konuştu.

HASTANEDE MÜŞAHADE ALTINA ALINDI

Cola'nın içinden Ölü Fare Çıktı

Ayrıca Cola şirketi incelemek için Damien’den kutuyu istedi ancak Damien bu isteği vermeyi reddetti. “Bu kutuyu vermek istemiyorum çünkü bu yaşadıklarımın tek kanıtı. Kola kutusunu buzdolabında saklıyorum” dedi. Yaşadıklarından sonra sağlık durumundan endişe ettiğini söyleyen adam hastanede 21 günlük müşahade altında kaldı Doktorlar, farenin sıvılarından kaynaklanan rahatsızlıkları ve enfeksiyonları engellemek için bir dizi tedavi uyguladıktan sonra Damien’i taburcu etti.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe