Oyuncu Bartu Küçükçağlayan Baba Oluyor


Oyuncu Bartu Küçükçağlayan baba oluyor

Özellikle son zamanlarda sosyal medyada adından sıkça söz ettiren Bartu Küçükçağlayan müjdeli haberi sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından paylaştığı post ile baba olacağını hayranlarına duyurdu. Oyuncu Bartu Küçükçağlayan baba oluyor!

Pandemi döneminde kendisi gibi oyuncu Melikşah Altuntaş ile sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak ünlü konuklar ağırlayan Bartu Küçükçağlayan, yer aldığı başarılı işlerde sosyal medyada da adından sıklıkla söz ettiriyor. Didem Soydan tarafından ifşa edilen mesajı ile gündeme gelmişti hatırlarsanız. Ünlü oyuncu en son Jet sosyete dizisinde Gündüz Şahin karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmıştı.

Oyuncu Bartu Küçükçağlayan baba oluyor

Bartu Küçükçağlayan Baba Mı Oluyor?

Ünlü oyuncu 2019 yılında psikolog Merve Özgüle ile dünya evine girmişti. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Instagram hesabından paylaştığı post ile müjdeli haberi sevenlerine duyurdu.Ünlü oyuncu paylaştığı duygusal postta eşi Merve Özgüle’nin doğum gününü sevgi dolu sözlerlekutladı. Bartu küçükçağlayan eşi Merve Küçükçağlayan’ın doğum gününü kutlarken aynı zamanda müjdeli haberi de verdi.

Kısa sürede beğeni ve yorum rekorları kıran posta Rachel Araz, Berfu Yenenler, Aslı Kızmaz,Belçim Bilgin, Can Bonomo, İbrahim Büyükak, Yeşim Salkım, Gülse Birsel,İbrahim Selim, Melike Şahin, Yasemin Erbil, Meriç Aral, Kuşum Aydın, İpek Erdem, Cengiz Bozkurt, Cemal Can Canseven, Gökhan Türkmen, Ece Yörenç, Metin Uca, Merve Dizdar, Dilan Çiçek Deniz, Suzan Kardeş, Ezgi Eyüboğlu, Saba Tümer, Akasya Asıltürkmen, Derya Karadaş, Aybüke Pusat gibi ünlü isimler, tebrik yorumlarında bulundu. Buna karşılık Merve Özgüle de gelen güzel yorumlara karşı Bartu küçükçağlayan’ın takipçilerine güzel dilekleri için teşekkür etti.

Bartu Küçükçağlayan Baba

Ünlü Oyuncu Sosyal Medyadan Duyurdu

Bartu Küçükçağlayan eşi psikolog Merve Özgüle’nin doğum gününü romantik fotoğraflar ile Instagram hesabından paylaştığı post ile kutlarken, aynı zamanda müjdeli haberi sevenlerine böyle duyurdu “doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üstünden tam 10 dakika geçti ona eminim. Seni tanıdığım ilk doğum gününde sevgili olmuştuk, bugünkü doğum gününde neredeyse anne babayız.”

2019 yılında Psikolog Merve Özgüle ile dünya evine giren, şimdilerde ise baba olmaya hazırlanan Batu Küçükçağlayan’ın paylaşımı sosyal medyada bir anda gündeme oturdu.Tebrikleri kabul eden çift doğacak olan bebeklerinin cinsiyetlerini de açıkladı.

Oyuncu Bartu Küçükçağlayan baba oluyor

Bartu Küçükçağlayan ve Merve Özgüle Çifti Doğacak Bebeklerinin Cinsiyetini Ne?

Bartu Küçükçağlayan ile Merve Özgüle çifti müjdeli haberi sosyal medya hesaplarından paylaşırken, aynı zamanda doğacak olan bebeklerinin cinsiyetini de “doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmem izin üstünden tam 10 dakika geçti ona eminim” sözü ile bebeklerinin cinsiyetini de sevenleriyle paylaştı. Peki Bartu Küçükçağlayan ile 2019 yılında dünya evine giren eşi Merve Özgüle kimdir? Ve ne iş yapıyor?

Bartu Küçükçağlayan Baba

Merve Özgüle Kimdir?

Son günlerde Bartu Küçükçağlayan sosyal medyada paylaştığı posta Baba olacağını duyurmuştu. Peki Bartu Küçükçağlayan’ın eşi Merve Özgüle kimdir? Başarılı eğitim hayatı ve kariyeri ile gündeme gelen Merve Özgüle’yi daha yakından tanıyalım.

6 Eylül 2019 tarihinde ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan ile dünya evine giren Merve Özgüle, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden başarıyla ve yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitiminden sonra çalışmalarına Amerika’da devam etmiştir. Bilgi Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Bilgi Üniversitesi psikolojik danışmanlık merkezinde stajyer klinik psikolog olarak görev almıştır. Birçok başarılı projede yer alan Merve Özgüle başarılı eğitim hayatı ve kariyeri ile sıklıkla gündeme geliyor.

Bartu Küçükçağlayan Baba

Bartu Küçükçağlayan Kimdir?

23 Nisan 1983 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan konservatuar eğitimi için 2001 yılında İstanbul’a gitmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında eğitim gördüğü sırada birçok tiyatro oyununda rol almıştır. İlk olarak Haziran Gecesi dizisinde Andaç Haznedaroğlu karakteri ile hayatımıza giren Bartu Küçükçağlayan, birçok dizi ve tiyatro gösterisinde rol almıştır.

2012 yılında Gülse Birsel’in yazıp yönettiği Yalan Dünya dizisi ile Yıldızı parlayan oyuncu, pandemi döneminde sosyal medyadan Melikşah Altuntaş ile yaptığı Mücbir Sebepler adlı programla sosyal medyada büyük ilgi görmüştür. Son olarak Didem Soydan’ın yayınladığı ifşa mesajı ile gündeme gelen Bartu Küçükçağlayan sosyal medyadan yaptığı paylaşım sevenlerine baba olacağını duyurarak müjdeli haberi verdi. 2019 yılında psikolog Merve Özgüle ile dünya evine giren ünlü oyuncu, sosyal medyada eşi Merve Özgüle’nin doğum gününü kutlamak için paylaştığı postta baba olacağını duyurdu.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.