Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor Mu?


Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor Mu?

Hem tarzıyla hem de yemekleriyle gündemin bomba isimlerinden olan Danilo Zanna, Türk magazin camiasının vazgeçilmezleri arasında. Ama son dönemlerde kendisi manşetlerimizde “Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek boşanıyor mu?” iddiaları ile yer aldı. Gelin detaylara birlikte bakalım.

MasterChef yarışmasının sempatik ve yakışıklı aşçısı Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek 9 yıldır birlikteler. Ama hem yemek hem de ünlüler dünyasının yıldızı Danilo Zanna, Etiler’de ailesiyle birlikte yaşadığı evden ayrılarak kendisine ayrı bir ev tuttu.

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor Mu?

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor Mu? Neden?

İtalyan şef Danilo Zanna gezi amaçlı geldiği Türkiye’de Tuğçe Demirbilek ile tanışmış ve hızlı bir evlenme kararı almıştı. Tuğçe Demirbilek ile 2012 senesinde dünya evine girdikten sonra çok gecikmeden 2013 senesinde de Zeno Tibet dünyaya geldi. Sonrasında ise kendisi kariyerini de Türkiye’de şekillendirmeye karar verdi. Özellikle sempatik ve enerjik yapısıyla kısa sürede ekranların sevilen bir yüzü olmayı da başardı haliyle.

Hem aile yaşamı hem de MasterChef yarışmasında sergilediği sempatik tavırları ile Türk halkını kendine hayran bırakan ünlü şef geçtiğimiz günlerde şiddetli geçimsizlik yaşadıkları iddiası ile eşiyle evini ayırdı.

Doğal olarak bu durum karşısında magazin dünyasının ilk sorduğu soru “Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek boşanıyor mu?” oldu.

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor Mu

Boşanmanın Sebebi Ne?

İkili arasında yaşanan problem ve boşanma iddialarının sebebi henüz bilinmiyor. Ama çift geçtiğimiz temmuz ayında tatillerini birlikte yapmışlardı. Ancak her ikisi de aktif birer sosyal medya kullanıcısı olmalarına karşın birlikte herhangi bir fotoğraf paylaşmadılar. Yani şuan için boşanma iddialarının sebebi gizemini koruyor gibi duruyor. Elbette Tuğçe Demirbilek’in kendi hesabı üzerinden yaptığı gönderiler de kimsenin gözünden kaçmadı. Aslında böyle bir gelişmeyi hepimiz bekliyorduk diyebiliriz.

Bu durum ile birlikte Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek ikilisinden herhangi biri henüz boşanma davası açmış değil.

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor Mu

Ayrılık Kararını Onayladı

Basında yer alan boşanma iddiaları ve “Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek boşanıyor mu” haberleri elbette kısa sürede ünlü şef ve eşi Tuğçe Demirbilek’in kulağına gitti. Elbette ünlü ikili bu duruma karşı sessiz kalmadılar.

Kısa süre sonra MasterChef’in gülen yüzü Danilo Zanna kendi kişisel hesabından durum ile alakalı bir açıklamada bulundu. Ünlü şef yaptığı paylaşımda son zamanlarda bir fikir ayrılığı yaşadıkları ve bu sorunu ortadan kaldırmadıkları için ayrılma kararı aldıkları açık bir şekilde ifade etti. Bununla birlikte hem aile bireylerinin hem oğulları Zeno Tibet’in yıpranmaması adına basın mensuplarından bu duruma karşı hassasiyet göstermelerini rica etti.

Henüz Boşanma Davası Açılmadı

Danilo Zanna’nın kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bu paylaşım sonrasında kafalarda yer eden “Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek boşanıyor mu” soruları da cevaplanmış oldu. Ama hali hazırda birçok kişi hala bu boşanmanın nedenini merak ediyor. Ayrıca boşanma kararı almalarına karşın henüz Danilo Zanna ya da Tuğçe Demirbilek ikilisinden herhangi biri boşanma davası açmadı. Yani bunun kesin alınmış bir karar mı yoksa eşler arası kızgınlık mı olup olmadığını hala bilemiyoruz.

Danilo Zanna’nın yaptığı açıklama sonrasında Tuğçe Demirbilek cephesinden herhangi bir açıklama ise hala gelmedi. Çiftin bundan sonra nasıl bir yol izleyeceklerini bilemiyoruz. Ancak ünlü şef Danilo Zanna’nın evini taşıması ve yaptığı açıklama sonrasında boşanmanın kapıya dayandığını da söyleyebiliriz.

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor Mu

İtalyan Şef Türk Eşi İle Yolunu Ayırırken Türkiye’deki Kariyer Planlarına Devam Edecek Mi?

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi Danilo Zanna Türkiye’ye yaptığı bir gezi sırasında şimdiki eşi ile tanışmış ve hızlı bir kararla Türkiye’ye yerleşmişti. Sonrasını ise hepimiz biliyoruz. Sempatik tavırları, eğlenceli İtalyan aksanı ile gönüllerimizde yer eden Danilo Zanna şimdi neler planlıyor bilemiyoruz. Adeta bir Türk kadar benimsediğimiz ve alıştığımız sempatik sima şimdiler hem yemek dünyasında hem de magazin gündemin ana sayfalarda yer alıyor.

Bu yazımızda sizler için “Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek boşanıyor mu” sorusuna sevap verdik. Siz de magazin dünyasının yeni haberlerini yakından takip etmek ve ünlüler dünyasının bilinmeyenlerini öğrenmek istiyorsanız sizler için derlediğimiz magazin haberlerimizi inceleyebilirsiniz. Eğlenceli başlıklar, merak edilenler hepsi burada sizleri bekliyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.