Orhan Gencebay’ın Oğlu Bıçaklandı!


orhan gencebay'ın oğlu

Orhan Gencebay’ın oğlu bıçaklandı. Ünlü müzik adamının bir oğlu olduğunun da bu üzücü olayla farkına varmış olduk.

Ünlü müzisyen Orhan Gencabay’ın oğlu Murat Emre Gencebay bir taksici tarafından bıçaklandı. Gencebay’ın oğlu Gökhan Murat Emre Gencebay, sevgilisi Seda Han’la trafikte bir magandaya denk geldi. Seda Han, önündeki taksiye arkadan çarpınca olay kanlı bitti.

Taksici D.E arabasından inerek Seda Han ile tartıştı. Araçta yan koltukta oturan Gökhan Gencebay duruma müdaha edince göğsünden bıçaklandı.

TAKSİCİ TUTUKLANDI

orhan gencebay'ın oğlu

Hemen hastaneye kaldırılan Orhan Gencebay’ın oğlu Murat Emre Gencebay’ın hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi.
Oğul Gencebay’ı trafikte yol verme tartışmasında bıçaklayan taksici Doğan Erdoğan da polisler tarafından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi. Beyoğlu bölgesine bakan müracaat savcısı tarafından sorgulanan şüpheli Doğan Erdoğan, tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi.

orhan gencebay'ın oğlu

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce ifadesi alınan şüpheli Erdoğan, “Silahlı tehdit” ve “Yaralama” suçlarından tutuklandı.

Bu üzücü haberle ünlü müzik adamının oğlu olduğunun da farkına varılmış oldu. Murat Emre Gencebay, Orhan Gencebay ile Sevim Emre’nin tek çocuğu…


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.