Kadınların Süt Kanallarının Fotoğrafı Sizi Şok Edecek


sütüm yetiyor mu, anne endişesi

Bir Twitter kullanıcısı kadınların süt kanallarının fotoğrafını paylaştı. Aslında bu süt kanallarının biyolojik diyagramıydı. O kadar ilginç bir görüntüsü var ki görünce siz de şaşıracaksınız.

Bir twitter kullanıcısı kadınların süt kanallarının biyolojik diyagramının fotoğrafını paylaştı. Süt kanallarının cilt yüzeyinin altındaki çiçek benzeri görüntüsü 100 binden fazla paylaşım aldı.

KADINLARIN SÜT KANALLARI TIPKI ÇİÇEK GİBİ
kadınların süt kanalları

Bu çiçek şeklindeki ilginç görüntü bir anda viral oldu. Kullanıcılardan biri “İlk bakışta birinin oraya çiçek koyduğunu sandım.” diye yorum yaparken bu görüntüden rahatsız olan başka bir kullanıcı ise “Bu kas sistemini daha önce görmemiştim. Ve gerçekten böyle bir görüntü beklemiyordum. Bunu bize neden gösterdin çok rahatsız edici. NEDEN? Bu şeylerin vücudumda olduğuna inanamıyorum” diye yorum yaptı. Ancak ona gelen tepkiler de “Vücudumuz çok ilginç ve büyüleyici değil mi? Neden herkes bunun iğrenç olduğunu söylüyor? Göğüslerimizde hazır çiçekler var, bu çok hoş.” şeklinde oldu.

BİYOLOJİ KİTAPLARINDA SADECE ERKEKLERİN KAS ANATOMİSİ VAR

Kadınların çoğu süt kanallarının daha önce neye benzediğini hiç düşünmediğini söyledi. Ve “neden bu görüntüyü hiç merak etmemişiz ki” diyerek kendini sorguladı. Ve aslında böylece bir gerçek ortaya çıktı: Biyoloji derslerinde veya ders kitaplarında yalnızca erkeklerin kas anatomisi resimlerini var.

Bir kadın kullanıcı, ”Bu, erkek anatomisine çok sık maruz kaldığımızın bir kanıtı” diyerek 10 bin beğeni aldı.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe