Kerem Bursin ve Barış Arduç Dünyanın En Yakışıklıları Olabilecek Mi?


kerem bursin ve barış arduç dünyanın en yakışıklıları olabilecek mi?

Dünya genelinde yapılan bir anket en yakışıklı erkeği belirleyebilir mi? Cevap evet. 2018 yılının en karizmatik ismini aramak üzere 100 isim birbiriyle yarışacak ve oylar toplanacak. Türkiye’den ise Barış Arduç ve Kerem Bürsin yarışa girdi. Hem de karşılarında David Beckham gibi meşhur bir isim var!

Türkiye’yi temsil ediyorlar!

Tccandler sitesi’nin dünyanın en yakışıklı erkeğini seçmek için hazırladığı bu meşhur listeye Barış Arduç ile Kerem Bürsin’i de eklendi. Gözler şimdi onların ve rekabet edecekleri isimlerin üzerinde.

Oylar Kararı Verdi

Her yıl düzenlenmekte olan dünyanın en yakışıklı erkeği ve en güzel kadınını seçen ‘tccandler’ adlı site, 2018’in rekabetini de başlattı! Oylarla karar verilmekte. Dünya genelinde, 100 ünlü erkek ve kadından oluşan bir liste hazırlayan site, şimdiden yüz binleri aşan oylara ulaştı.

Bu yakışıklı erkek listesine giren en meşhur isimlerden bazıları, David Beckham ve Ronaldo gibi dünyaca tanınan yıldızlar.

kerem bursin ve barış arduç dünyanın en yakışıklıları olabilecek mi?   kerem bursin ve barış arduç dünyanın en yakışıklıları olabilecek mi?


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe