Kenan Işık’tan İyi Haber Var


kenan ışıkın durumu ne

Kenan Işık’tan İyi Haber Var

6 yıldır bilinci kapalı olarak tedavisi süren sanatçı Kenan Işık’ın durumu ne? Eşi iyi haberi verdi. Işık’ın durumunun iyiye gittiğini söyledi.

Devlet Tiyatroları sanatçısı, İstanbul Şehir Tiyatroları’nın eski Genel Sanat Yönetmeni ve ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmanın efsane sunucusu Kenan Işık‘tan müjdeli haber geldi.

Bilindiği gibi Kenan Işık bundan 6 yıl önce saunada düşmüş ve başını çarparak komaya girmişti. Ameliyatın ardından uzun süre yoğun bakımda kalan Işık’ın tedavisi evde, eşi Beril Işık’ın gözetiminde devam ediyordu.

Sabah Gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ Kenan Işık’ın son durumuna ilişkin şunları yazdı:

“Uzun süredir koma halinde tedavi gören usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık’tan müjdeli haber var. Benim de Ergun Uyar’ın sosyal medya paylaşımıyla haberim oldu. Müjdeyi, Işık’ın vefalı eşi Beril Hanım vermiş. Demiş ki: “Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor. fakat tepki veremiyor henüz”

‘VÜCUDUNU KENDİSİ TUTABİLİYOR’ 

Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor”

“TÜM GÜN OTURABİLİYOR”

“Vücudunu artık bütünüyle kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu.”

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.