Özgü Namal’ın Eşi Hayatını Kaybetti


özgü namal'ın eşi hayatını kaybetti

Oyuncu Özgü Namal‘ın eşi Serdar Oral (53) kalp krizi sonucu Muğla’da hayatını kaybetti. İki çocukları olan Özgü Namal ve Serdar Oral Muğla Köyceğiz’de köy evinde yaşıyorlardı.

Nefes terapisti Serdar Oral dün gece kalp krizi geçirdi. Çocukların bakıcısı durumu fark ederek sağlık ekiplerine haber verdi. Köyceğiz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Oral tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Oral 53 yaşındaydı.

Korona önlemleri sebebiyle cenaze törenine 20 kişi katılabildi. Özgü Namal ise cenazeye katılamadı. “Biricik eşim ve Babamız” yazan bir çelenk gönderdi.

ütülemeden ütülü gibi

Serdar Oral’la aşk yaşamaya başladıktan sonra oyunculuğu bırakan Namal, Nefes ve Elem Su adında iki çocuk sahibi olmuştu. Köyceğiz’e yerleşen çift, doğal yaşamı seçmişti.

ütülemeden ütülü gibi

Özgü Namal’ın eşi Ahmet Serdar Oral kimdir? 

Ahmet Serdar Oral, 2006 yılında özel bir firmada genel müdürlüğünü yaptı. Daha sonra kendisi bohem bir hayat tarzını seçti ve Fethiye’ye yerleşti. Burada uzun süre yoga ve nefes dersleri ile ilgilendi. Altı yıldır oyuncu Özgü Namal ile birlikte olan Ahmet Serdar Oral, gözler uzak bir yaşam sürüyordu. Çiftin 2 çocuğu var. Özgü Namal beraberliği ardından oyunculuğu bırakmıştı.

Daha öncesinde iki evlilik yapan Ahmet Serdar Oral’ın bu evliliklerinden toplam 3 çocuğu bulunuyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.