Oyuncu-foto model Barış Murat Yağcı, İrem Derici ile birlikte olduğu iddialarına yanıt verdi: “Çok küfrediyor, onunla birlikte olmam” dedi.

teve2’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan oyuncu ve foto model Barış Yağcı İrem Derici ile aşk yaşadığı iddialarını yalanladı. “İrem Derici ile yediğim yemek dışında bir görüşmüşlüğüm, konuşmuşluğum yoktur. Reklam ve single için beni kullandı bence.” dedi.

“ÇOK KÜFREDİYOR”

Dericiyi az bir sürede tanıdığını söyleyen Yağcı, ünlü şarkıcının fizik ve kafa olarak kendisinin tarzı olmadığını belirtti. Yağcı aynı zamanda İrem Derici’yi kızdıracak sözler de söyledi: “Konuşmaları çok argo, bu durum beni çok rahatsız ediyor. Kadına yakıştıramıyorum. Çok dobra, çok içten konuşur bunu severim ama kadına yakışmıyor yaa… Arada ben de cümlemin anlamı yükselsin diye sonuna küfür koyabilirim tamam ama her cümlede, hepsinde… hepsinde… hepsinde… olmuyor yani…” dedi.

“NON STOP KONUŞUYOR”

Derici’nin çok konuştuğunu söyleyen model Yağcı şöyle konuştu: “non stop konuşuyor. Bir gün bu duruma maruz kaldım. Sadece 2-2,5 saat gördüm. Alıcı gözle bakmak da değil. bizim birlikte olma şansımız yok zaten. İki farklı tip, iki farklı karakter. Ben yolun başında oyunculuk yapmaya çalışan bir insanım. O bambaşka bir hayat yaşıyor. Ben onu kaldıramayabilirim” diye

“BENİ KULLANDI”

Murat Yağcı İrem Derici’nin kendisini kullandığını belirtip “Cihangir’e gidiyorum. Kahve içeceğim. ‘İrem’i görmeye mi geldin’ diyorlar. Ya benim haberim bile yok. O yemekteki ‘ilişki yaşıyorlar’ algısını o yarattı ve ben buna düştüm.  Bir ünlüyle aşk yaşarım, flört ederim ama herkesle olanla olmam. Benim birlikte olduğum insanlar ayakları üzerinde duran ama bizim sektörde olan biri değildi. Bir kadının benden 3-4 yaş büyük olması lazım ki, iyi anlaşalım. Benim yaşımın altındakilerle benim diyalog kurmam mümkün değil. Çünkü benden küçük insanlar copy pste bir hayat yaşıyor, ailesinden geçiniyor, bütün gün arkadaşlarıyla oturuyor… Bu benim için değil!” diye konuştu.