Düğmelerin Arasından İç Çamaşırınız Artık Görünmeyecek


iç çamaşırı

İç çamaşırı görünmesine son! Bluz ya da gömlek düğmelerinin arasından iç çamaşırının görünmesi kadınların en rahatsız olduğu durumlardan biridir. Ne kadar dikkat ederseniz edin, iki düğme arasındaki boşluk bir anda açılır ve hiç de hoş olmayan o görüntü ortaya çıkar. İç çamaşırı görünür.

Çözümü çok basit: Çift taraflı bant (Evde çift taraflı bantınız yoksa normal banttan işaret parmağı boyutunda koparın ve yapışkan tarafı üstte kalacak şekilde iki ucunu rulo halinde birbirine tutturun.)

ÇİFT TARAFLI BANTLA KOLAY ÇÖZÜM

İç çamaşırıÇift taraflı bantı isterseniz her iki düğme arasına, ya da sadece açılan düğmelerin arasına yapıştırın. Gömleğinizi giydikten sonra üstte kalan tarafı, bantlı tarafın üzerine doğru dikkatlice yerleştirin. İsyankar gömleğinizden kurtuldunuz bile.

Artık bundan sonra rahat rahat hareket edebilirsiniz.

Önemli not: Gömleğinizi yıkarken ya da kurutucuya atarken bantı çıkarmayı unutmayın. Çünkü bantın yapışkanı gömleğinize zarar verebilir

Bulaşık Makinesinde Matlaşan Bardaklar İçin Diş Macunu

kibariye

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.