Fetiş Model ve İlginç Ameliyatı


Fetiş

İnternet üzerinde para kazanmanın değişik yollarından bir tanesi de fetiş modelliği. İnsanların değişik fetişlerine hitap eden fotoğraflarla para kazanan modellerin sayısı oldukça fazla. Mary Magdalene bu fetiş modellerden yalnızca bir tanesi ve onu gündeme taşıyan özelliği sadece mesleği değil.

Fetiş

Mary Magdalene Kanadalı bir fetiş modeli. Sayısız estetik ameliyat geçiren modelin en son yaptırdığı estetik uygulaması onun adını duyurmasındaki en önemli etken. Toronto’da yaşamına devam eden 24 yaşındaki model bugüne kadar sayısız estetik ameliyat olmuş. Son geçirdiği estetik ameliyat ise bize tuhaf gelebilecek ve şimdiye kadar yaptırdığı en ilginç estetik ameliyat diyebiliriz. Fetiş model dünyanın en şişman vajinasına sahip olmak istemiş ve bunun için riskli bir ameliyat geçirdi.

Fetiş

100bin üzerinde takipçisi bulunan model son olarak dünyanın en büyük vajinasına sahip olmak için bıçak altına yattı. Doktorların ameliyatın risklerine karşı onu uyarmalarına rağmen talebinden vazgeçmeyen model ameliyatı olarak isteğini gerçekleştirdi. Enjeksiyon yaptırmaya devam edeceğini belirten model şişkinliklerden dolayı biraz da olsa stresli olduğunu ancak doktorunun endişelenmemesi gerektiğini söylediğini belirtti.   

Estetik Bağımlısı Model

21 yaşında estetik ameliyatlar yaptırmaya başlayan model 24 yaşına gelene kadar çok sayıda estetik ameliyat geçirmiş. Bugüne kadar defalarca kaş kaldırma, yanak dolgusu, dudak dolgusu, göğüs silikonları, kalça kaldırma ve en son vajina büyütme operasyonları geçiren fetiş modeli bu ameliyatlar için 100bin dolar üzerinde para harcamış.

Estetik ameliyatları yaptırmaya devam edeceğini söyleyen model üç yıl içerisinde oldukça farklı bir görünüme sahip olmuş ve bu halinden çok memnun. Bu memnuniyetini kendisini oldukça özgüvenli hissettiğini söyleyerek belirten Mary Magdalene bu estetik tutkusundan uzun süre vazgeçmeyecek gibi görülüyor. 

Ameliyatta Ölümden Döndü

Fetiş model dünyanın en büyük vajinasına sahip olmak için girdiği vajina estetiği ameliyatı sırasında çeşitli komplikasyonlar geçirerek ölümden dönmüş.

Fetiş

Doktorlarının ameliyat öncesinde onu bütün riskler konusunda uyarmaları ve vazgeçirmeye çalışmalarına rağmen model bu isteğinden vazgeçmemiş. Ameliyat esnasında çok faza kan kaybeden ve iki ünite kan verilen model daha farklı komplikasyonlar da yaşamış ve doktorların müdahaleleri ile ameliyattan sağ olarak çıkabilmiş.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.