Kadınlar kariyerine odaklandıkça anne olma yaşı yükseliyor. Manken Didem Uzel de onlardan biri… 45 Yaşında Nasıl Anne Oldu? İşte Yöntemi!

2000’lerin dünyasından kadınlar için anne olma yaşı hızla yükseldi. Eğitimin bitmesi, kariyere başlama, yükselme ve istenen yere gelme derken kadınlar bir bakıyor ki 40 yaşını geçmiş… Ancak bilinen bir gerçek var ki 40 yaşını geçince hamile kalmak da zorlaşıyor. Eski manken oyuncu Didem Uzel de onlardan biriydi. 2012 yılında evlenmiş ve Amerika’ya yerleşmişti. Ama ancak 45 yaşında anne olabildi.

45 YAŞINDA NASIL ANNE OLDU?

Didem Uzel bunun için özel bir çalışma yapmış. Oğlu Aslan’a hamile kalmak için denediği “enerji temizleme” yöntemini şöyle anlatıyor: “Bir uzmanla enerji temizliği yaptık. Bir alet var. Vücudunuzu doğduğunuz andaki titreşimlere döndürüyor. Manyetik alanınızı genişletiyor, aurayı yüklerden kurtarıyor. Kendinizi güvenli hissediyor, dimdik hale geliyorsunuz. Anne olmak istediğim için yumurtalık ve rahmime odaklandık.Bu süre içinde bitkisel proteinle beslendim. Buğday çimi suları içtim. Hücre yenileyen nefes çalışmaları da yaptım

İŞTE DİDEM UZEL VE AİLESİ