Daha Önce Diskalifiye Olmuştu, Yeniden Survivor’da


yeniden survivor'da

Daha önce diskalifiye olan o isim yeniden Survivor’da! Survivor All Star takımından sağlık sorunları nedeniyle ayrılan Ecem’in yerine gelecek isim belli oldu.

yeniden survivor'daYENİDEN SURVİVOR’DA

Geçtiğimiz senelerde Sahra ile ettiği kavga ettiği için yarışmadan diskalifiye edilen Berna Canbeldek, yeni sezonda All Star takımına dahil oluyor. Berna’nın yarışmaya dahil olduğunu Acun Ilıcalı Instagram hesabından duyurdu. Ilıcalı, “Survivor 2018 All Star takımına sakatlanan Ecem’in yerine Berna Canbeldek dahil olmuştur, kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

BERNA CANBELDEK KİMDİR?

Berna Canbeldek 1989 yılında Almanya’da dünyaya geldi. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin’de eğitim aldı. Canbeldek dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme ve inline skates ile ilgileniyor. Ailesiyle birlikte Berlin’de yaşıyor.

Berna’nın geniş kitleler tarafından tanınması 2012 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla oldu. Ardından Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan Berna buradaki performası ile göz doldurmuştu. Fakat Survivor 2014’de Sahra ile arasında çıkan kavganın ardından diskalifiye olarak adadan ayrılmıştı. 2017 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan Boxun Yıldızları’nda ringe çıkmıştı.

Berna Canbeldek iyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce konuşuyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.