17 aydır hamile olan kadın, tüm ısrarlarına rağmen doktorların kendisine sezaryen yapmadığını iddia etti. Şubat 2015’te doğum yapması gereken kadın hala hamile…

ŞUBAT 2015’TE HAMİLE KALDI

17 aydır hamile

17 aydır hamile olan kadın, hamileliği boyunca 25,5 kilo almış.

Şubat 2015’te hamile kalan Çinli Wang Shi’nin 2015’in Kasım ayında doğum yapması gerekiyordu. Ancak doğum sancıları bir türlü başlamayan kadın sezaryen olmak için doktora gitti. Fakat doktor kendisine “plesantanın tam olarak gelişmediği” için doğumun gerçekleşemeyeceğini söyledi.

KİMSE İNANMADI, BELGELERİ GÖSTERDİ

17 aydır hamile

Kadının belgelerine göre Şubat 2015’te hamile kaldığı anlaşılıyor.

Doğum yapamadan geri dönen kadın 14. ayda yeniden doktora gitti ve doktor kadına “halen plasentanın gelişmediğini ve sezaryen için bile uygun pozisyona gelmediğini söyledi” ve sezaryen yapmayı yine reddetti.

Bugüne kadar 30’dan fazla kontrole giden ve doğum yaptırabilmek için çok para harcayan kadın, kimse kendisine inanmayınca elindeki hastane belgelerini gösterdi.

Kadının doktoru ise “Bebek benim hesaplamalarıma göre 38 haftalık ve her şey normal.” diyor.

Ancak genç kadın ve kocası ne olursa olsun önümüzdeki ay artık doğumu gerçekleştireceğini söyledi.

DÜNYADAKİ EN UZUN HAMİLELİK

Kadının iddiaları doğru çıkarsa, dünya üzerindeki en uzun hamilelik rekorunu kırmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu zamana kadarki en uzun hamilelik 1945 yılında hamile kalan Beulah Hunter adında bir kadına aitti. Hunter’in hamileliği 375 gün yani 12 ay sürmüştü.

Kaynak