Karabiberli Domates Suyu ile Zayıflayın


zayıflama yöntemi

Zayıflama Yöntemi önerimiz bu kez bir içecek… Yaz yaklaştıkça kilolarımız daha da gözümüze batmaya başladı. O zaman size kilo vermenize yardımcı olacak bir tüyo verelim: Karabiberli Domates Suyu

Domates suyu zaten içerdiği likopen nedeniyle oldukça faydalı bir içecek. Kansere karşı koruma sağladığı, idrar söktürdüğü, sindirimi kolaylaştırdığı, kabızlığı giderdiği artık bilinen bir gerçek… Bunun yanı sıra karabiberli domates suyu metabolizmayı hızlandırıyor ve özellikle bel bölgesindeki yağları eritmeye yardımcı oluyor.

Karabiberli domates suyu kürünü 1 ay düzenli olarak uyguladığınızda faydasını göreceksiniz. Bu kürü ara öğünlerde ya da yemekten önce tüketmeniz gerekiyor.

Akla Gelmeyecek Zayıflama Yöntemi: Buzla İncelin!

Gerekenler

3 domates

Tane karabiber (yoksa çekilmiş de olur)

1 yemek kaşığı zeytinyağı

1 limon

Nasıl Yapılır?

Domateslerin suyunu çıkarın. Bunun için ister katı meyve sıkacağı kullanabilirsiniz. İsterseniz rendeleyip, süzgeçten geçirebilirsiniz.

Tane karabiberleri ya değirmende çekerek, ya da havanda ezerek içine katın. (Ya da öğütülmüş karabiber kullanabilirsiniz)

1 kaşık zeytinyağını ekleyin (Zeytinyağı likopeni ortaya çıkarmak için çok önemli)

1 limonun suyunu sıkarak ekleyin.

Karbonatlı Su ile Zayıflanır mı?

 

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.