Kanal D Satıldı, İki Büyük Dizinin Fişi Çekildi


yayından kaldırılan diziler

Doğan Grubu’nun Demiörenler’e satılması dizilerin de sonunu getirdi. İki büyük dizinin fişi çekildi. İşte yayından kaldırılan diziler

Kanal D’nin iki bomba dizisinin fişi çekildi. Doğan Grubu’nun el değiştirmesiyle bazı yayınların bitirileceği ön görülüyordu. Kanal D’de hemen harekete geçildi ve iki yapının ipini çekti. Final yapacak diziler ise Vatanım Sensin ve Mehmet Bir Cihan Fatihi olarak açıklandı.

VATANIM SENSİN MAYIS SONUNDA BİTİYOR

2 sezondur seyirciyi ekrana kilitleyen Kanal D’nin prestijli dizisi Vatanım Sensin Mayıs sonunda ekranlara veda edecek. Dizinin final yapacağı haberini veren ise dizide Yüzbaşı Yakup karakterine hayat veren Fatih Artman oldu. Artman “Mayıs sonu ‘Vatanım Sensin’ dizisi final yapıyor. İki sene boyunca çok güzel dostluklar edindim. Bizi izleyen ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

yayından kaldırılan diziler

MEHMET BİR CİHAN FATİHİ’NİN SON BÖLÜMÜ 1 MAYIS’TA

Kanal D’de yayından kalkacak diğer dizi ise Mehmet Bir Cihan Fatihi oldu. Büyük reyting beklentileriyle yayına başlayan dizi seyirciden umduğunu bulamamıştı. Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Gürkan Uygun, Büşra Develi, Hazal Fizil Küçükköse gibi önemli isimleri bünyesinde bulunduran Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi yayına başladığı günden bu yana çok eleştiri almıştı. Çok pahalı bir prodüksiyonla çekilen dizinin son bölümü 1 Mayıs’ta ekrana gelecek ve böylece Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi 7. bölümde yayından kaldırılacak.

yayından kaldırılan diziler


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.