Ünlülerin Çantasında Taşıdığı Tuhaf Şeyler


Bir insan çantasında ne taşır? Para, kredi kartları, anahtarlar, telefon, mendil, hadi kadınsanız 1 tane de ruj diyelim… Ama konu ünlüler olunca işler değişiyor. Çantalarında ketçaptan köpekbalığı dişine, başkasının pasaportundan radyasyon engelleyiciye kadar ne ararsınız var.  

Lana Condor: Küçük Bir Cüce


Condor'un çantasında bir cüce taşımasını garip karşılayabilirsiniz ama onun çok mantıklı ! bir açıklaması var. Bu minik cücenin onun için duygusal bir değeri var, bu yüzden de çantasından çıkarmıyor. Condor 2019'da Us Weekly'ye "Benim küçük bir sarı cücem var" dedi. "Onu bana ailem anaokulundayken verdi çünkü perilere ve bu mistik şeylere inanıyorum. Bu yüzden bana ailemi hatırlatıyor."

Lana Therese Condor Amerikalı aktris ve YouTuber. Süper kahraman filmi X-Men Apocalypse 'da Jubilee olarak başrol oynadığında ilk oyunculuğunu yaptı. Daha To All the Boys I've Loved Before Netflix film serisinde Lara Jean Covey'i canlandırmasıyla uluslararası tanınırlık kazandı.

Miranda Kerr: Bir Radyasyon Engelleyici

Doğal cilt bakım markası Kora Organics'in kurucusu olan Kerr, sağlıklı yaşam konusunda takıntılıdır. Bu nedenle çantasında radyasyonu engelleyen bir şey olması şaşırtıcı değil. Elektromanyetik alanlardan korunmak için telefonuna yerleştirdiği küçük adaptörü herkesin kullanması gerektiğini söylüyor.

Adele: Ketçap

Adele yemek yapmayı da yemeyi de seviyor. Kızartmaları ve İngiliz kahvaltılarına bayılıyor ama restoranların ketçap seçimine güvenmiyor. Bu yüzden çantasında her zaman kendi ketçabını taşıyor. “Her yere yanımda küçük Heinz ketçap poşetleri taşıyorum  . Beyoncé'nin çantasında acı sos var... Bende Heinz ketçap var."

Emma Watson: Nutella

Emma Watson'ın çantasında gerçekten çok farklı şeyler var. Arkadaşları bile ona “çantalı kadın” diyor. Tahminen yanında bir kitabı ve günlüğü var. Ama en şaşırtıcı şeyler arasında sıcak su şişesi, vegan deodorant, tekrar kullanılabilir makyaj pedleri ve sıkı durun... Nutella !

Tyra Banks: Susam ve Tuz


Görünüşe göre Tyra Banks'i yemek pişirerek etkilemek gerçekten zor. Çünkü oldukça hassas bir damak lezzetine sahip. Bu yüzden de çantasında susam ve tuz taşıyor. “Bir burger lokantasına gidiyorum ama etlerini yeterince baharatlamıyorlar. Çantamda susamlı baharat tuzunu koyduğum plastik bir torba var. Hemen onu çıkarıp etleri baharatlandırıyorum."

Meghan Trainor: Tuvalet Spreyi


Amerikalı şarkıcı-söz yazarı Meghan Trainor , Poo-Pourri'yi her zaman çantasında tutar. Bir dakika, çantasındaki tuvalet spreyi mi? Doğru okudun! Çantasında bir tuvalet kokusu giderici var.  “ Poo-Pourri'mi getiriyorum . Her yerde. Her evde olmalı” diyor şarkıcı. Her evde ve her çantada demek istiyor gibi görünüyor.

Oprah Winfrey: Trüf mantarı yağı


Oprah Winfrey'in en çok sevdiği yemek makarna da olsa trüf mantarı onda bir takıntıdır. Bu yüzden çantasında trüf mantarıyla ilgili bazı ürünler bulmamıza şaşmamalı. “Ben bir  türüf mantarı hastasıyım. Trüf mantarı tuzuyla dolaşırım. Yanımda hep trüf mantarı tuzu ve trüf mantarı yağı bulunur”

Busy Philipps: Slime

Birdie ve Cricket adlı iki çocuğu olan bir anne olarak, Philipps'in çantasında her türden rastgele eşya bulundurması mantıklı.  10 yaşındaki kızı Birdie'nin özellikle düşkün olduğu slime Philipps'in çantasından eksik olmuyor. “Birdie artık çok büyüyor, oyuncaklarla ilgilenmiyor. Ama slime onu gerçekten oyalıyor." diyor.

Elizabeth Jean "Busy" Philipps (d. 25 Haziran 1979), en çok Freaks and Geeks (1999–2000), Dawson's Creek (2001–2003), Love, Inc. (2005–2006) ve ER (2006–2007) dizilerindeki canlandırdığı karakterlerle tanınan Amerikalı aktris 

Shanina Shaik: Başkasının Pasaportu


İnsanların çantalarında kendi pasaportlarını taşıyabilirler ve Avustralya model Shaik kocasının eski pasaportunu taşıyor. Model, "Bana çiçek gönderdiğinde üzerinde yazılı kart da hala bende" diye itiraf ediyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.