Ünlü Oyuncu Ceza Evinden Fotoğraf Paylaştı! Tanıdınız mı?


Ünlü Oyuncu Ceza Evinden Fotoğraf

Ezel ve Vatanım Sensin dizisiyle tanınan ünlü oyuncu ceza evinden fotoğraf paylaştı. Zayıfladığı gözlerden kaçmayan oyuncunun keyfi yerinde görünüyor. Bakın bakalım tanıyor musunuz?

Ağustos ayında cezaevine giren ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar bugün Silivri Cezaevi’nde çektirdiği bir fotoğrafı ortaya çıktı. Son günlerde Vatanım Sensin’ dizisindeki ‘Dağıstanlı’ rolüyle akıllara kazınan Bayraktarın ceza evine girme sebebi ise 11 yıl önceye dayanıyor. Karıştığı bir kavgada babasına ait ruhsatsız silahı üzerinde bulundurduğu için yargılandığı davadan hapis cezası almış ve kesinleşen 6 aylık cezası nedeniyle Ağustos ayında Silivri Cezaevi’ne girmiştir. Bugün ilk kez hapis günlerine ait ilk fotoğrafı gün yüzüne çıktı.

Ünlü Oyuncu Ceza Evinden Fotoğraf

TÜRK BAYRAĞININ ÖNÜNDE POZ VERMİŞ

Fotoğrafta ünlü oyuncunun Türk bayrağı önünde poz verdiği görülüyor. Zayıfladığı gözlerden kaçmıyor. Ancak keyfinin yerinde olduğu anlaşılıyor. Oyuncu cezaevinde senaryo yazarak, kitap okuyarak ve spor yaparak zamanını geçiriyor. Cezası 3 Mart’ta bitecek olan 37 yaşındaki Bayraktar, ‘Ezel’ dizisinde hayat verdiği Ramiz Dayı’nın (Tuncel Kurtiz) gençliği rolüyle hafızalarda yer etmişti.

İŞTE O POZ

Ünlü Oyuncu Ceza Evinden Fotoğraf

 


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe