Boşanan Kadın Gelinliğini Patlayıcıyla Havaya Uçurdu (VİDEO)


Gelinliğini Patlayıcıyla Havaya Uçurdu

43 yaşındaki kadın evliliğinin bitmesini ilginç bir şekilde kutladı. Boşanma partisinde gelinliğini patlayıcıyla havaya uçurdu. 

Teksaslı 43 yaşındaki Kimberly Santleben-Stiteler 14 yıllık evliliğini bitirdi. Boşanmasının ardından babasının çiftliğinde bir parti düzenledi. Arkadaşlarını ve akrabalarını bu partiye davet eden Kimberly “artık aptal değilim” yazılı bir taç taktı.

Ama her şey bu kadarla bitmedi. Kimberly geçmişini silmeye kararlıydı. Gelinliğin ‘koca bir yalan’ı temsil ettiğini ve evde eski kocasını hatırlatan tek bir şeyin bile kalmasını istemediğini söyledi ve gelinliğini patlayıcıyla havaya uçurdu.

BOMBA TEKNİSYENİYLE ÇALIŞTI

Sputnik’in haberine göre, Kimberly’nin gelinliği havaya uçururken çektiği videoyu Facebook’ta paylaşan kardeşi patlamanın zararsız olduğundan emin olmak için bir bomba teknisyeni bir arkadaşlarına danıştıklarını söyledi.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.