Şükran Ovalı’yı Sütten Kesen Film


bulaşık makinesi

İki ay önce doğum yapan Şükran Ovalı tüm uyarılara rağmen o filmi izledi ve gerçekten de sütten kesildi. Bakın Şükran Ovalı’yı sütten kesen film hangisi?

İki ay önce doğum yapan Şükran Ovalı, 26 Ekim’de vizyona girecek olan “Müslüm” filmini izledi ve ertesi gün sütten kesildi. Yapımcı Mustafa Uslu daha önce film hakkında “çocuk emziren kadınlar sütten kesilebilir” uyarısı yapmıştı.

ŞÜKRAN OVALI’YI SÜTTEN KESEN FİLM: MÜSLÜM

Ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in hayatını anlatan Müslüm filmi 26 Ekim’de vizyona girecek. Yapımcısı Mustafa Uslu oyuncu Şükran Ovalı’nın filmi izledikten sonra başına geleni şöyle anlattı:

“Caner Erkin ve Şükran Ovalı’yla ailece görüşüyoruz. Şükran, ‘Müslüm’ü izlemek istediğinde ona, focus gruplardan çocuk emziren kadınların sütten kesildiğini söyledim. Ama o, ‘Benim oyuncu olduğumu unutuyorsun galiba’ diye itiraz etti. Birlikte filmi izledik. Şükran ertesi gün eşim Sinem’i arayıp, sütten kesildiğini, o yüzden doktora gideceğini söyledi.”

MÜSLÜM GÜRSES’İ TİMUÇİN ESEN OYNUYOR

Arabesk müziğin unutulmaz sanatçısı Müslüm Gürses’in hayatını anlatan ‘Müslüm’ filmi 26 Ekim’de sinemaseverlerle buluşacak. Filmin yapımcılığını Mustafa Uslu ve Nuri Yıldırım, yönetmenliğini ise Can Ulkay ve Ketche yaptı.  Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi’nin senaryosunu yazdığı, filmde Müslüm Gürses’i Timuçin Esen canlandırıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Esen’in yanı sıra Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Turgut Tunçalp, Taner Ölmez ve Güven Kıraç gibi başarılı isimler yer alıyor.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe