Mustafa Sandal ve sevgilisi Melis Sütşurup ayrıldılar ancak sevgilisi ayrılırken Mustafa Sandal hakkında ağır ithamlarda bulundu.

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup ilişkisi geçtiğimiz günlerde bitti. Ayrılığa Mustafa Sandal’ın aldatması neden oldu denildi. İddialara göre Melis Sütşurup Sandal’ın telefonunda başka bir kadının mesajını yakalamış ve ayrılmıştı.

Ancak Melis Sütşurup 2. sayfa programına mesaj göndererek olayın bu biçimde olmadığını söyledi ve Sandal’ı çok zor durumda bırakacak açıklamalar yaptı. Sütşurüp mesajında “Mustafa ile ilişkimin bitmesi onun telefonunda gördüğüm mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki, ilişkiyi hemen bitirdim.” dedi.

ALDATMA DEĞİL DAHA ÇİRKİN ŞEYLER

Mesaj şöyle devam ediyor:

“Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı. Ama bunar aldatma ihanet gibi şeyler değil. Daha çirkin şeyler! Detayına girmem bana yakışmaz. Mustafa’nın dünki röportajında ‘Melis ile vakit geçirdik’ cümlesini çok saygısızca buldum yazık! Bu vakti ne için harcadığını gerçekten merak ediyorum”

“DAHA ÇİRKİN NE OLABİLİR?”

Mesajı okuyan sunucular ve izleyiciler ” Daha çirkin ne olabilir?” diye sorarken Melis Sütşurup’un böyle ithamlarda bulunup köşeye çekilemeyeceğini