Seda Sayan Takipçisini S*ktir Etti!


seda sayan takipçisini s

Bir takipçisi Seda Sayan‘ın Yemekteyiz programından ayrılmasına ilişkin bir yorumda bulununca ünlü sanatçının tepkisi çok sert oldu: S*ktir git sayfamdan!

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ın Yemekteyiz programından ayrıldığı açıklanmıştı. Bunun üzerine bir takipçisi Seda Sayan’ın instagram sayfasında bu konuda şöyle yorumda bulundu: “Zuhal Topal’la sidik yarışı yapacağım diye Onur Büyüktopçu’yu yerinden etmeseydi, ne güzel millet seyrediyordu. Reytingi de fena değildi ama onlar kaşındı Seda Sayan izlenir zannettiler. Zuhal’i geçer sandılar ama nal toplattı yine onlara ve izlenmedi. Ekranda görmekten bıktı millet Seda’yı. Bunu anlamadılar ve ne kadar inkar ederse etsinler insanlar Onur’un kendi isteğiyle Yemekteyiz’i bıraktığına inanmadı.”

Seda Sayan

“ŞİMDİ S*KTİR GİT SAYFAMDAN”

Bu sözlere Seda Sayan’ın tepkisi çok sert oldu: “Hem beni takip edip hem de dangalakça yorum yapıyorsun. Onur elli kere ben bıraktım dese de inanmazsınız. Allah bu vatanı sizin gibilerden korusun, yazık. Şimdi s*ktir git sayfamdan!

SEDA SAYAN YEMEKTEYİZ’DEN NEDEN AYRILDI?

Peki Seda Sayan Yemekteyiz’den neden ayrıldı? Yemekteyiz’in reytingleri Zuhal Topal’ın Sofrada programının gerisinde kalınca ve Seda Sayan da programı yapmaya yeteri kadar istekli olmayınca TV8 yönetimiyle yollar ayrıldı.

SEDA SAYAN O SES TÜRKİYE’DEN DE AYRILDI

Seda Sayan sadece Yemekteyiz’den ayrılmakla kalmadı, O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeliğinden de ayrıldığını açıkladı. Yani artık Acun Medya ile çalışmayacak.

Yemekteyiz programı önümüzdeki sezon farklı bir isimle ekrana gelecek.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.