Özge Özpirinççi yeni sezon için yeni bir projeye yelken açıyor. Güzel oyuncu bu kez BKM Film’le anlaşma sağladı. Yeni işi belli oldu.

Geçtiğimiz yıl “Paramparça” dizisini çeken yönetmen Cevdat Mercan “Şampiyon” dizisi için Özge Özpinççi ile çalışma kararı aldı.

BKM Film’nin yapımcılığını yaptığı dizi sinema tarihinin kült filmlerinden 1979 yapımı ‘Şampiyon’ filminden televizyona uyarlanıyor.

FAY DUNAWAY’İN ROLÜNÜ OYNAYACAK

Filmde John Voight’un oynadığı başrol erkek rolü için henüz bir isimle anlaşmaya varılmadı ancak yönetmen Cevdet Mercan Faye Dunaway’in oynadığı ‘Şampiyon’un eski eşi rolü için, yakın arkadaşı Özge Özpirinçci ile çalışma kararı aldı.
Özpirinççi geçtiğimiz günlerde sevgilisi Burak Yamantürk ile birlikte Bebek Oteli’nde, yönetmen Mercan ile yaptıkları iş görüşmesinin ardından kameralara takılmıştı.

Özge Özpirinçci, iş teklifi için arayanlara, Cevdet Mercan’ın projesini beklediğini söylüyor. Bu sezon ‘Kösem Sultan’la anlaşan Burak Yamantürk de ‘Şampiyon’da küçük bir rol oynayarak, projeye katkı sağlayacak.

‘Şampiyon’ dizisinde; eşinden boşanmış, bir oğlu olan eski bir boksörün yeniden ringlere dönmek zorunda kalma hikayesi duygusal bir dille anlatılacak.