Nihayet! Kenan Doğulu’dan Beren Saat’e Mesaj Var!


Kenan Doğulu ve Beren Saat

Beren Saat birçok kez eşine mesaj gönderdi ama Kenan Doğulu hep sessiz kalmıştı. Nihayet Kenan Doğulu’dan Beren Saat’e mesaj var.

Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinin hakkında çıkan iddialar bitmek bilmiyor. Beren Saat’in sosyal medya aracılığıyla yayınladığı mesajlar da bu iddiaları sürekli gün yüzünde tutuyor. Hem kendi doğumgününde hem eşinin doğumgününde yayınladığı mesajlar ayrıldı iddialarını güçlendirmişti. Ancak Kenan Doğulu tüm bu süreçte hep sessiz kaldı. Ne sosyal medyadan ne de kameralara tek bir kelime etmedi. Onun sessizliği de kafaları karıştıran başka bir detaydı.

Bilindiği gibi Beren Saat bir süredir işini bahane ederek Kenan Doğulu’nun konserlerine de katılmıyor. Geçtiğimiz günlerde Ayvalık’ta sahne alan Kenan Doğulu’yu izlemeye yine gitmemişti ancak bu kez Beren Saat’in annesi Ayla Saat ve anneannesi Habibe Dikmen konserdeydi.

BEREN SAAT’E KALPLİ MESAJ

Kenan Doğulu konser esnasında eşine ve kamuoyuna sessizce bir mesaj gönderdi. Beren için yazdığı “Yosun” şarkısını söylerken eliyle kalp işareti yaparak hala kalbinin Beren için attığını gösterdi.

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e Mesaj


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe