İşte 2 Günde 350 Bin Kez Görüntülenen O Fotoğraf!


Aslında çok normal bir fotoğraf. Ancak onu viral yapan bir özelliği var. İşte 2 günde 350 bin kez görüntülenen o fotoğraf!

Rachel Hollis’in Facebook ve Instagram üzerinden yayınladığı bir fotoğraf birkaç dakika içinde 1000’den fazla paylaşıldı. 2 gün sonra bu sayı 350 bine çıkmıştı. Aslında Rachel bile fotoğrafa böyle bir ilgi beklemiyordu.

Rachel Holis 3 çocuk annesi bir kadın. The Chic Site adlı bir bloğu var. Ve bu blogda insanları istediklerini yapma konusunda teşvik edici yazılar yazıyor.

“DOĞUM SONRASI ÇATLAK OLAN GÖBEĞİMLE BİKİNİ GİYİYORUM”

Viral olan resim ailenin yaz tatili sırasında Meksika’nın Cancun şehrinde çekildi. Fotoğrafta, Rachel’ın üzerinde sportif turuncu ve mor bir bikini var. Buraya kadar her şey normal. Ancak Rachel’in doğum çatlakları açıkça görünüyor. Rachel bu çatlaklarını kapatmak yerine onları sevmeyi seçmiş ve fotoğrafın altına şunları yazmış:

350 Bin Kez Görüntülenen O Fotoğraf

Çatlaklarım var ve bir bikini giyiyorum. Üç dev bebeği taşıyan bir göbeğim var ve bikini giyiyorum… Sarkık bir göbeğim var ve bikini giyiyorum… Benim göbek parmağım sarkık … Bikini giyiyorum çünkü bu bedenle gurur duyuyorum. Bedenimin üzerindeki bu işaretler bebeklerimi taşımak için yeteri kadar kutsanmış olduğumu kanıtlıyor. Bikini giyiyorum çünkü tek bir adamın düşüncesi benim için önemli, o da bu izlerin nedenini biliyor.  Aynı adam, vücudumdan, izlerden ve hepsinden daha seksi bir şey görmediğini söylüyor.

Rachel bu fotoğrafı paylaşarak diğer annelerin de doğumdan deforme olmuş vücutlarını sevmelerini umuyor.

Fotoğrafın iki günde 350 bin kez paylaşılmasını beklemediğini söyleyen Rachel “Fotoğrafa ilgi  bir ateş gibi büyüdü. Şaşkının ama aynı zamanda diğer anneleri olumlu etkilemekten de mutluyum.

Diğer anneler de, fotoğrafın viral hale gelmesiyle Rachel’le dayanışma örneği göstererek doğum sonrası bikinili fotoğraflarını yayınladılar.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe