Erkan Petekkaya Uçaktan İndirildi, “Ben Yapmadım” Dedi


erkan petekkaya uçaktan indirildi

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya uçaktan indirildi, ‘ben yapmadım’ dedi. Oyuncunun uçaktan indirildiği anlar yolcular tarafından kameraya alındı.

Son yıllarda adı sıkça magazinde geçen Erkan Petekkaya yine ses getiren bir olay yaşadı. Petekkaya Dalaman uçağından olay çıkardığı gerekçesiyle indirildi.

“YEMİN EDERİM BEN YAPMADIM”

48 yaşındaki oyuncunun alkollü olduğu için olay çıkardığı ve uçaktan indirildiği iddia edildi.

Petekkaya’nın uçaktan indirildiği anlar başka bir yolcu tarafından kameraya alındı. Oyuncunun uçaktan inerken “Hanımefendi yaptı. Ben yapmadım. Sevgili arkadaşlar, bu işleri ben yapmadım. Yemin ederim ben yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, sosyal medyadan takipçi kazanacaklar diye…Vallahi ben yapmadım’ demesi dikkat çekti.

MUSTAFA USLU’DAN DESTEK GELDİ

Bu videoyu izyelen Erkan Petekkaya’nın yapımcısı Mustafa Uslu ise Petekkaya’ya destek oldu. Uslu sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafa şunları yazdı; Yazıklar olsun sana bunu yaşatanlara, Adam gibi adam Erkan Petekkaya… Arkadaşım, dostum… Sen, ‘ben yapmadım, ben yapmadım’ derken benim yüreğim acıdı. Yazıklar olsun sana bu tezgahı kuranlara. Hepsini Allah’a havale ediyorum.

48 yaşındaki oyuncu, uçağa binmeden önce Instagram hesabından “İyiki soy adım PETEKKYA” notuyla şarkı söylediği bir video paylaşmıştı.

Petekkaya geçtiğimiz günlerde ‘Acilen alkol ve sigaranın yasaklanması gerektiğini düşünüyorum” demiş ve tekpi almıştı.

İŞTE O ANLAR


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.