Ece Erken’den Büyük Gaf! Sosyal Medyanın Diline Düştü


Ece Erken'den büyük gaf

Ece Erken’den büyük gaf! Erken Söylemezsem Olmaz programında yaptığı bir yorumla sosyal medyanın diline düştü. Programa hazırlıksız katıldığı

Sunucu Ece Erken Söylemezsem Olmaz programında Eurovision 2019 yarışması hakkında yorumda bulunurken büyük bir gafa imza attı. Erken dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın da yarışmaya katıldığını sanarak birinci olamaması karşısında şaşırdığını söyledi.
Erken geçtiğimiz günlerde İsrail’de düzenlenen yarışmaya katıldığını zannettiği şarkıcı için “Madonna’ya tehdit ve boykot geldi, ona rağmen gitti. Maddonna’nın birinci olamaması çok acayip değil mi? Madonna’sın sen ne yapsan olur” dedi. Ekip arkadaşı Bircan Bali de Erken’e destek verdi.

Oysa ki Madonna Eurovision 2019’a yarışmacı olarak değil, konuk olarak katılmıştı. Yarışmanın sonunda 2 şarkı seslendirmişti.

MAGAZİNCİLERİN MADONNA İLE İMTİHANI

Ece Erken’in yaptığı bu gaf, Türk magazincilerinin Madonna ile ilgili yaptığı ilk gaf değil. Daha önce de TV 8 ekranlarında Aramızda Kalmasın programında Sabahattin Ali’nin 1943 yılında yayımlanan ve uzun zamandır çok satanlar listesinden inmeyen romanı ‘Kürk Mantolu Madonna’ hakkında konuşan programın sunucucu Funda Özkalyoncu da kitaptaki Madonna’nın şarkıcı Madonna olduğunu zannettiği ortaya çıkmıştı.

ece erken'den büyük gaf


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.