Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak Davalık Oldu


Sosyal Medya Fenomeni Danla Bilic ile yazar Aşkın Kapışmak davalık oldu. Kapışmak Danla Bilic hakkında suç duyurusunda bulundu ve korunma istedi.

Yazar Aşkım Kapışmak ve Danla Bilic youtube üzerinden birbirlerine ettikleri laflar nedeniyle davalık oldu. Aşkım Kapışmak, ası adı Neslihan Damla Akdemir olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic hakkında Youtube üzerinden bir analiz yayınladı. Videoda Bilic’e “kalçalarını görelim” dedi.  Danla Bilic de yine youtube üzerinden Kapışmak’a “şeref yoksunu, karaktersiz” dedi. Kapışmak hakaret davası açtı.

Basına yansıyan dava dilekçesinde Aşkım Kapışmak’ın avukatı Çağdaş Çelik, Aşkım Kapışmak’ın youtube üzerinden yayınladığı videodan Danla Bilic’in haberi olduğu ve onun da rızasıyla bir analiz videosu yaptığını söyledi. Ve şöyle devam etti: “Videonun yayınlanmasından sonra Danla Bilic, Youtube’dan ‘Bana atılan tüm iftiralara cevap verdim’ diye paylaştığı videosunda, “…bence saçma tespitler yaptınız. Benimle ilgili ‘Kalçalarını görelim’ diye bir cümle var videoda. Sizden duyabileceğim bence en iğrenç cümle. Ne demek kalçalarını görelim? Ne münasebet? Ses çıkarmıyorum diye, kimseye cevap vermiyorum diye ne münasebet bana böyle cümle kurarsınız? Siz kimsiniz?” dedi.

DANLA BİLİC’İ AŞAĞILADI MI?

Halbuki müvekkilim Aşkım Kapışmak daha sonraki videosunda, “Danlacığım kilo verip vermemen çok önemli değil. Bedenini kalçalarını masanın başında saklıyorsun. Ben özgüvenli bir insan olduğunu düşünüyorum açıkça senin. Yani biraz daha seni masanın öbür tarafında da görebileceğimizi umuyorum” diyerek Danla Bilic’i asla aşağılamamıştır. Aksine özgüveni yüksek bir insan olarak bildiğini ve böyle davranması gerektiğini anlatmıştır

“ŞEREF YOKSUNUSUNUZ, KARAKTERSİZSİNİZ”

Davalı müvekkili küçük düşürmek amacıyla ‘Siz şeref yoksunusunuz. Siz karaktersizsiniz. Soruyorsunuz ya hani Danla Bilic gibi bir kızınız olsun ister miydiniz diye. Peki siz hiç babanıza sordunuz mu sizin gibi bir oğlu olduğu için mutlu muymuş? Bence siz de bir sorun. Siz o videoyla çok büyük şeref yoksunu olduğunuzu ispat ettiniz’ diyerek hakaret etmiştir. Danla Bilic hakkında korunma kararı verilmesini istiyoruz.”
Aşkım Kapışmak’ın talebini değerlendiren İstanbul Aile Mahkemesi, suç unsurları oluşmadığı gerekçesiyle korunma talepli davayı reddetti.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe