Küçük Gözler için Mükemmel Eyeliner Nasıl Çekilir?


eyeliner nasıl çekilir

Doğru çekilmiş bir eyeliner kadını muhteşem gösterir. Peki küçük gözler için mükemmel eyeliner nasıl çekilir?

Eyeliner, bir kadının hayatının önemli bir parçasıdır ve yüzünü çekici  göstermek için kaçınılmazdır. Sadece birkaç dakika içinde size zarif bir görünüm kazandıran ucuz bir üründür. Özellikle küçük gözler için eyeliner gerekli bir makyaj ürünüdür. Ancak, eyelinerınızı nasıl çektiğiniz gerçekten çok önemli. Çünkü doğru çekilmiş bir eyeliner sizi gecenin efsanesi yapabilirken, yanlış eyeliner ile makyaj yapmaya yeni başlayan toy genç kızlar gibi acemi görünebilirsiniz.  Çekici olayım derken komik olursunuz. 

Peki mükemmel eyeliner nasıl çekilir?

eyeliner nasıl çekilir

  • Eğer mükemmel bir kuyruk istiyorsanız, o zaman gözaltı çizginizden biraz daha aşağıdan başlamanız gerekir. Göz kalemi ile gözün 1. numaralı fotoğraftaki gibi gözün dış köşesinin 1 cm. kadar dışından işaretleyin. 
  • Şimdi kuyruğu çizme zamanı, ancak yeterince tecrübeli değilseniz doğrudan çizmeye başlamayın. Öncelikle gözün dış kenarını hesap edin. 
  • Gözün iç köşesinden başlayıp, dış köşesine doğru eyelinerı bir kerede çizmeye çalışın. Cesur olun. Hataları silebilirsiniz. 
  • Kuyruk yapmaya başlayabilirsiniz. Önce ince çizin. Gittikçe kalınlaştırın. 
  • Eğer çok daha kolay bir yöntem istiyorsanız, kuyruğu şekillendirmeden önce birkaç nokta çizin ve ardından noktalar birleştirin. 

Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe